reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

No dokładnie bardzo dużo dziewczyn nie odzywa się z prywatnego. Mimo wywoływania. Jestem sfrustrowana 😜😜😜😜

Jak samopoczucie?
U mnie dzis 15+0 według ostatniego usg juz liczę a mdłości dalej dokuczają :(
Mi jakoś słaby dzień się zapowiada, wstałam jakaś taka wymęczona, nie mam sił kompletnie na nic, mam nadzieję że kawka postawi mnie na nogi, kochana mdłości to pikuś ja chyba do 17 wymiotowalam 😂
 
reklama
Mi jakoś słaby dzień się zapowiada, wstałam jakaś taka wymęczona, nie mam sił kompletnie na nic, mam nadzieję że kawka postawi mnie na nogi, kochana mdłości to pikuś ja chyba do 17 wymiotowalam 😂
Jeeej, ja się śmieje, że wymiotuję tylko w weekendy albo jak zjem coś na co miałam od dawna ochotę hahha 😜🤣🤣🤣🤣🤣
 
Hej mamuśki ale miałam durne sny znowu, wstałam zmęczona. U mnie dwie dziewczynki więc zobaczymy czy będzie trzecia czy dla odmiany synek. Śmieje się że córcia byłaby tańsza w utrzymaniu bo mam ciuszki po Nadii.
Jutro wizyta czekam z niepokojem.
Mnie mdłości jeszcze dopadają dość często ale na szczęście nie wymiotuje. Dzisiaj 15+3
 
Ja też bym chciała chłopca, ale boję się, że mogłabym go nie wychować jak trzeba, że byłby zbyt wrażliwy i że miałby ciężko w życiu, a z dziewczynką mam już doświadczenie...
U mnie e apkach 15+1 i 15+3, nudności prawie zero tylko dziwne uczucie jak minie 2-3 godziny od jedzenia. Trochę lepiej ostatnio i bigos robiłam i ciasto i pigwę do słoików więc luz. Mogę powiedzieć że samopoczucie lepsze. Miłego dnia dziewczyny.
P. S. Oruszka88 zazdroszczę Ci obu zdjęć, są prześliczne. Moje z prenatalnych mam ochotę do śmietnika wyrzucić 😒
 
Jeeej, ja się śmieje, że wymiotuję tylko w weekendy albo jak zjem coś na co miałam od dawna ochotę hahha 😜🤣🤣🤣🤣🤣

Ja tak samo, najczęściej w weekendy i chyba dlatego, że jednak jajecznica mi nie podchodzi, a w sobotę u nas zwykle jajecznica :D chociaż ostatnio chwaliłam się mężowi, że to chyba koniec wymiotów, bo już prawie 2 tygodnie nic, a wczoraj zjadłam pyszną sałatkę i znów 🤮
 
reklama
Ja tak samo, najczęściej w weekendy i chyba dlatego, że jednak jajecznica mi nie podchodzi, a w sobotę u nas zwykle jajecznica :D chociaż ostatnio chwaliłam się mężowi, że to chyba koniec wymiotów, bo już prawie 2 tygodnie nic, a wczoraj zjadłam pyszną sałatkę i znów 🤮
O tak, jajka.... Tez tak na nie reagowałam ;)
u mnie od wczoraj jakoś znowu mdłości dziwne, ale podejrzewam, że może coś zjadłam nie tak, bo w 18+2 to już raczej nie powinny wracać mdłości, nie? :D
 
Do góry