reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

No dokładnie bardzo dużo dziewczyn nie odzywa się z prywatnego. Mimo wywoływania. Jestem sfrustrowana 😜😜😜😜

Jak samopoczucie?
U mnie dzis 15+0 według ostatniego usg juz liczę a mdłości dalej dokuczają :(
U mnie ok, tylko głowa boli od kiedy wstałam ;) Ja dzisiaj 16+2 i powoli jest lepiej z mdłościami i 🤮, najgorzej zapachy dokuczają, bez nich chyba w ogóle mdłości bym nie miała :)
 
reklama
Ja też bym chciała chłopca, ale boję się, że mogłabym go nie wychować jak trzeba, że byłby zbyt wrażliwy i że miałby ciężko w życiu, a z dziewczynką mam już doświadczenie...
U mnie e apkach 15+1 i 15+3, nudności prawie zero tylko dziwne uczucie jak minie 2-3 godziny od jedzenia. Trochę lepiej ostatnio i bigos robiłam i ciasto i pigwę do słoików więc luz. Mogę powiedzieć że samopoczucie lepsze. Miłego dnia dziewczyny.
P. S. Oruszka88 zazdroszczę Ci obu zdjęć, są prześliczne. Moje z prenatalnych mam ochotę do śmietnika wyrzucić 😒
a ja za to już drugi raz mam od lekarza zdjęcia genitaliów męskich dla męża na zdjęciu 🤷🏼‍♀️🤦‍♀️ pierwsze to tak mega widać i się śmiał i wydrukował. A teraz po wczorajszym tez znowu wydrukował dla męża bo chyba zapomniał ze poprzednim razem drukował. Także będzie świetna pamiątka 😁 ciekawe co młody pomyśli jak dorośnie i zobaczy ze mamy album z jego genitaliami 🙈
 
Dziewczyny czy któraś z Was ma może taki posmak w buzi jak ja to nazywam jakbym trzepak polizała, taki metaliczny, stale musiałabym coś cyckac.. Holsy cytrynowe czy tictaki stale w użytku 😥
 
a ja za to już drugi raz mam od lekarza zdjęcia genitaliów męskich dla męża na zdjęciu 🤷🏼‍♀️🤦‍♀️ pierwsze to tak mega widać i się śmiał i wydrukował. A teraz po wczorajszym tez znowu wydrukował dla męża bo chyba zapomniał ze poprzednim razem drukował. Także będzie świetna pamiątka 😁 ciekawe co młody pomyśli jak dorośnie i zobaczy ze mamy album z jego genitaliami 🙈
Ja też z pierwszej ciąży mam taką pamiątkę i to na dodatek korniszon zaznaczony strzałką a teraz czekam na drugą☺ jak się syn zapyta kiedyś o co chodzi to poprostu powiem że to objaśnienie dla Tatusia😉
 
Dziewuchy dzwoniła do mnie Pani genetyk, mówiła, że wyniki mam naprawdę dobre tylko ta przezierność na skraju i proponuje zrobić test dodatkowy. I jakby nie powiedziała, że proponuję to bym nie myślała tyle o tym. I teraz myślę..


Czy któraś z Was miała przezornośc 2,3 i robiła dodatkowe testy? Wiem, że sa nifty a jakie inne są?
 
reklama
Do góry