reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Czekaj czekaj kochana to u Ciebie była ta sytuacja, co dzidzia odwrócona na prenatalnych i lekarz nosa nie widział? Dobrze kojarzę? A na następnym usg już było widać nos?
Tak dzidzia odwrócona niw chciała pokazać noska, lekarz powiedział, że widział nos z boku, ale nie chciała dać pokazać z przodu by zmierzyć więc napisał, że trudne warunki badania, bo dziecko Uparte 🤷‍♀️🤷‍♀️
Teraz na usg również nie pokazała nosa juz u mojego gina. Lekarz mówił, że ten nos na pewno jest i żeby się nie stresować tym.
Także ja a stresie dalej z tym nosem 😜🤣🤣🤣
 
reklama
Dziewczyny śniła mi się znów moja córka!
Juz 3 sen o niej więc już kurcze musi być ona haha. Ostatnio mówiłam, że bardzo chciałabym by miała ciemne włosy po ojcu, a nie jasne po mnie i w śnie była taka piękna ciemnooka i ciemnowłosa ❤️❤️❤️ i po porodzie jadla spaghetti ze słoiczka hahaha 😜🤣🤣🤣🤣

Miłego dnia ❤️
 
Cześć dziewczyny :) życzę udanych wizyt dziś. Chciałam Was zapytać czy możecie polecić jakieś fajne książki o pielęgnacji dzieci. Tzn chodzi mi o tym jak obsługiwać noworodka i później tez jak rośnie. Tzn. Co z takim dzieckiem robić jak kłaść co można ile i jak karmić i kiedy wprowadzać dietę. Wiem ze można tego wszystkiego dowiedzieć się od koleżanek i np. Rodziny ale ja chciałabym tez poczytać. Kurczę tak mnie wczoraj naszło ze ja nie mam pojęcia jak kłaść nawet takie dziecko. Tzn. Czytałam gdzieś w int. Ze od razu można tez na brzuszek itp. Ale wolałabym taka uporządkowana wiedzę. Korzystałyście dziewczyny z takich rzeczy ?
 
Pytanie do pracujących dziewczyn (tzn w kontakcie z ludźmi 😉) - co myślicie o Covidzie? Boicie się? Pracujecie, czy L4?
Ja jestem na l4, nie tyle, ze boje sie covida, ale kazda grypa czy inne dziadostwo to problem. Lekow nie mozna za bardzo brac-nie mam co ryzykowac. Ja sie w sierpniu nabawilam anginy... i od tego czasu jestem na l4... mam prace biurowa, ale bardzo intensywna i doscnstresujaca. Tak, ze nie wyobrazam sobie siedzenia od 8-10h przy komputerze non stop. U nas czesto nie ma czasu, zeby do lazienki wyskoczyc, tak ze faktycznie 100%czasu sie wykonuje obowizki:/
 
U mnie w trakcie 16 tygodnia była 3,0 cm, a po 5 dniach się wydłużyła do 3,4 cm.
Dzisiaj zaczęłam 20 tydzień (19+0) i za 10 dni mam połówkowe. Jestem ciekawa czy szyjka też będzie wtedy mierzona 🤔 . Kolejną wizytę u mojej ginekolog mam 23.11 i wtedy już na pewno zmierzy szyjkę i powie co i jak. Na razie w sumie kazała nie panikować i żyć normalnie :)
Powiem wam, ze ja jestem glupia z tego liczenia tygodni. Jedna aplikacja pokazuje mi 17 tydzien, druga 18... mam 17+3 i moja gin tez liczy tydzien jako skonczony czyli, ze teraz 17🤷🏽‍♀️
 
reklama
Do góry