reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

@Marynia88 ja Tobie wierzę, tylko mnie to przeraża. Poszukaj innej położnej, przecież to ich obowiązek!!
Ja teraz wiem że to obowiązek ale przy pierwszym dziecku to człowiek zielony i zestresowany. Ja wiem że u mnie w mieście nie jestem odosobnionym przypadkiem - jedynie dobre to że położna przychodzi częściej tam gdzie widzi że rodzice sobie nie radzą albo widzi jakieś nieprawidłowości.
Zobaczymy jak to będzie teraz wyglądać.
 
reklama
Ja już w domku 🙂
Całe szczęście wszystko super u mojej dziewczynki już na 100%👨‍👩‍👧🎀🎉
Mam tylko zdjęcie profilu twarzy bo wiecznie dupą odwrócona i się jeszcze ręką zasłania 😜
Oto ona

113A7EBA-D3DB-48C5-B14F-012196C59DD7.jpeg
 
reklama
Ja już w domku 🙂
Całe szczęście wszystko super u mojej dziewczynki już na 100%👨‍👩‍👧🎀🎉
Mam tylko zdjęcie profilu twarzy bo wiecznie dupą odwrócona i się jeszcze ręką zasłania 😜
Oto ona

Zobacz załącznik 1198197
Śliczne zdjęcie, szkoda,że za naszych czasów takich nie było - fajnie byłoby zobaczyć jak wyglądaliśmy 😁
A ja po zakupach padam na twarz jak zwykle 🤦 niczym stara, schorowana babcia. Już wczoraj śmialiśmy się z moim M.,że po tej ciąży chyba już na zawsze zostanę inwalidą - moja córka była dla mnie bardziej łaskawa jak mieszkała w brzuchu 😁 żeby jeszcze te pierniki same się zrobiły....
 
Do góry