reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczynki my po połówkowym, udało się zostawić małego u koleżanki i mojM poszedł ze mną 😍😍dzidzia cała I zdrowa wszystko rośnie super max dwa dni do tyłu, tak słodko sobie jadła wody płodowe, ahhh będzie córeczka, moja intuicja mnie nie zawiodła, czułam to od początku 😍🍾M też zadowolony widziałam łezki w jego oczach, i oczywiście wyszliśmy od koleżanki z 4worami ciuszków dla malutkiej 😂 dzisiaj jescze na 14lece z małym do logopedy, wkoncu się udało go umówić.
Super 🤍🤍🤍 aż miło czytać takie dobre informacje 😊
 
reklama
Dziewczynki my po połówkowym, udało się zostawić małego u koleżanki i mojM poszedł ze mną 😍😍dzidzia cała I zdrowa wszystko rośnie super max dwa dni do tyłu, tak słodko sobie jadła wody płodowe, ahhh będzie córeczka, moja intuicja mnie nie zawiodła, czułam to od początku 😍🍾M też zadowolony widziałam łezki w jego oczach, i oczywiście wyszliśmy od koleżanki z 4worami ciuszków dla malutkiej 😂 dzisiaj jescze na 14lece z małym do logopedy, wkoncu się udało go umówić.

Wspaniałe wiadomości :) i super, że Twój M mógł wejść z Tobą, dla faceta to też ogromne przeżycie, bardzo chciałabym, żeby u mnie też pozwolili, ale obawiam się, że się nie uda
 
Dziewczynki my po połówkowym, udało się zostawić małego u koleżanki i mojM poszedł ze mną 😍😍dzidzia cała I zdrowa wszystko rośnie super max dwa dni do tyłu, tak słodko sobie jadła wody płodowe, ahhh będzie córeczka, moja intuicja mnie nie zawiodła, czułam to od początku 😍🍾M też zadowolony widziałam łezki w jego oczach, i oczywiście wyszliśmy od koleżanki z 4worami ciuszków dla malutkiej 😂 dzisiaj jescze na 14lece z małym do logopedy, wkoncu się udało go umówić.
Wow kochana gratuluje,wiem jak bardzo chcialas roz:))
 
Dziewczyny dziękuję Wam za wsparcie.. na szczęście wszystko w porządku. Przestraszyłam się jak cholera.. nie ukrywam...

ale dzieki temu się doszkoliłam.. i wiele rzeczy ma wpływ na ktg i obraz USG a u mnie w zasadzie wszystko się nakłada.. i mam tzw. "trudne warunki". Raz, że nie należę do tych szczupłych (niestety), dwa, że łożysko osadzone z tyłu.. trzy ze ciulowy sprzęt mają to sami lekarze mówią. No i rzecz, która mi totalnie do głowy nie przyszła.. że 2 dni przez USG nie powinno się smarować brzucha żadnymi kremami ani tym bardziej olejkami na rozstępy dla kobiet w ciąży... bo to zakłoca sygnał i obraz... a ja nałogowo 2 razy dziennie to robię.

Koniec końców najważniejsze, że serduszko jest.. i bije odpowiednio..
Ufff całe szczęście.. Czyli u ciebie ten sam problem? Mnie też jest dużo za dużo i niestety nie wszystko widać tak jakbym chciała
 
Uffff same dobre wiadomości :)

Co do usypiania/uspokajania dziecka. Każde dziecko jest inne, kazda mama inaczej , a raczej robi "po swojemu" i myślę, że mamą dzieci z małą różnicą wieku będzie trudniej. Chociaż u mnie jest duża rożnica i też się obawiam,
Jestem , albo byłam zwolenniczką stałego rytmu dnia, i u nas się to sprawdziło, ale też dziecko było niewymagające, jadło, spało 3 godziny, jadło itd nawet w nocy. Mam wielką nadzieję, ze teraz będzie tak samo, i też będzie spało w swoim łóżeczku.
I to, że jestem zwolenniczką nie spania z dzieckiem, absolutnie nie neguję tego , że innej mamie to odpowiada.
P.S. miałam okres, ze z wygody brałam młodego ok 7 msc do siebie do łózka - ale wtedy ja się nie wysypiałam :)

@kamiśka to ty masz cukrzycę ciążową, na diecie ? jak możesz odezwij się na ogolnym.
 
reklama
Uffff same dobre wiadomości :)

Co do usypiania/uspokajania dziecka. Każde dziecko jest inne, kazda mama inaczej , a raczej robi "po swojemu" i myślę, że mamą dzieci z małą różnicą wieku będzie trudniej. Chociaż u mnie jest duża rożnica i też się obawiam,
Jestem , albo byłam zwolenniczką stałego rytmu dnia, i u nas się to sprawdziło, ale też dziecko było niewymagające, jadło, spało 3 godziny, jadło itd nawet w nocy. Mam wielką nadzieję, ze teraz będzie tak samo, i też będzie spało w swoim łóżeczku.
I to, że jestem zwolenniczką nie spania z dzieckiem, absolutnie nie neguję tego , że innej mamie to odpowiada.
P.S. miałam okres, ze z wygody brałam młodego ok 7 msc do siebie do łózka - ale wtedy ja się nie wysypiałam :)

@kamiśka to ty masz cukrzycę ciążową, na diecie ? jak możesz odezwij się na ogolnym.
No u mnie będzie 2 lata różnicy i powiem Ci że trochę się martwię😳😳😳
Zgadzam się z Tobą rytm dnia i rutyna to podstawa i z tego co wiem potrzebna też dziecku do prawidłowego rozwoju. Ja np od urodzenia mojemu brzdącowi robiłam w nocy noc (powyłączane światła, pozaciągane rolety i cisza) a podczas drzemek w dzień nie zaciągałam rolet, funkcjonowałam normalnie (sprzątanie, rozmowy, tv itd) dzięki temu brzdącu szybko załapał i ma dużo mocniejszy sen w nocy niż w dzień a przy dziennych drzemkach nie muszę chodzić na paluszkach.
 
Do góry