reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Hej dziewczyny 😀, ja właśnie jestem po połòwkowych. Mamy synka - nie ma wątpliwości (wstawiam Wam fotkę, która to potwierdza ...hihi specjalnie kazałam zrobić Pani doktor dla mojego męża 😋).
Wszystko jest w porządku- rozwija się prawidłowo, waży już 380 g ,Fhr 140 /min. Pani doktor zmierzyła mi też szyjke i jest ok - 36 mm 🙂. Udało się też przejść na tryb 3D i mamy zdjecie buźki naszego Janka 😁

gratuluje! jest cudny !!!
 
reklama
A czego się spodziewałas? My tu nie gryziemy.

No to czekamy z Tobą na wyniki, i liczymy że będą pozytywne co pozwoli cieszyć się Tobie pozostałym etapem ciąży

W sumie myślałam że mój wpis zginie gdzieś w czeluściach tego przepastnego wątku.
Miałam nadzieje że nie gryziecie 😉

Odważna jesteś.😀
Nie mam w sobie tyle otwartości. I nawet ostatnio ten temat poruszyłam z moim lekarzem.
Trudne decyzje.
Moja lekarka powiedziała mi, że ona do dziś widzi twarze matek, i pamięta ich imiona i nazwiska, kiedy rodziły chore dzieci.

Czemu sądzisz że odważna. Moimi zdaniem tchórz że mnie.
 
Dziewczyny a do mnie zadzwonił gin i odwołał wizytę 😭 chory jest, my już w trasie byliśmy bo 74 km mamy.. Ostatnio wizytę miałam 19.10, mam dzwonić w niedzielę i pytać na kiedy wizyta ☹

to jest właśnie najgorsze :( ja musze drugi raz iść do innego lekarza niż mój prowadzący bo jest na zwolnieniu
 
Kurde ciężko mi nadrobić... A zaczęliśmy dziś malowanie a jutro o 12 30 USG polowkowe. U mnie będzie 20+2
boje się ....

Co do zamkniętego wątku to moglaby któraś jeszcze raz link wrzucić bo ja nie ogarniam za bardzo forum a nie chciałabym tracić z Wami kontaktu żeby znów na otwartym zostało nas kilka....
A co do pierwszego wątku zamkniętego to szkoda że dziewczyny się odcięły i nas mają w nosie....
 
Mam jeszcze pytanie. Głupie trochę ale jak się cytuję tak jakby tylko nazwę użytkownika.? Nie cała wiadomość tylko np jakbym chciała komuś odpowiedzieć bez cytowania postu ?
 
reklama
Dziękuję wam wszystkim za odpowiedź i ciepłe przyjęcie. Nie spodziewałam się tego.

Wyniki amnio mam mieć po dwóch tygodniach, czyli około 26 listopada powinny być.
Jest to moja druga ciąża. Mam synka 11 lat.
O tą ciążę staraliśmy się prawie 6 lat.
Duże ryzyko ZD przez przezierności karkową (4,3mm).
Na ostatnim USG lekarz jeszcze zauważył że dzidziuś ma małą kość nosową, krótsze kończyny i za szeroko rozstawionymi oczka. Tym odebrał mi ostatnią nadzieję 😟
Kochana, tak jak Dziewczyny piszą każdy jest tutaj mile widziany. To miejsce gdzie dzielimy się ciążowymi radościami ale i smutkami,obawami.. uwierz,że nie raz w chwili kryzysu to forum podtrzymywało mnie na duchu, choć też dołączyłam dość późno bo w 12tc.. teraz czuję się tutaj jak u siebie 😊 co do wyników amniopunkcji, dopóki ich nie masz, nie ma co się nastawiać, nie takie sytuacje się zdarzały.. bardzo trzymam za Was kciuki 🤗🤍
 
Do góry