reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Tu się nie ma co obrażać na nikogo. Ani z jednej ani z drugiej strony. Rozumiem, że dziewczyny teraz będą niechętnie wpuszczały "obce" na zamknięty. Rozumiem też, że jest potrzeba utworzenia czegoś prywatnego dla nas, no bo nie będziemy też czekały nie wiadomo ile, żeby np dodać zdjęcie, czy więcej o sobie napisać ;) amen
 
reklama
ta pani od szkolenia od diety cukrzycowej, jest taka specyficzna.
W sumie to po pierwszej wizycie to miałam łzy w oczach. Uwielbiam kiedy ludzie zakładają, że ktoś jest plus size bo żre jak świnia. Mówi proszę czytać skały - a ja od lat kupuję proste składy, przeliczam ilość cukru 🤦. I dokładnie tak się u niej poczułam.
Zero dialogu. Mam jeść 3 raz dziennie kanapki plus dodatkowe dla dziecka i kropka.
A ja do tej pory jadłam pieczywo tylko na śniadanie.
Zero zainteresowania że mi żelazo ucieka,że ferrytyna niska, że B12 też ucieka. Że mam problemy z jelitami.
I teraz pije lactulose bo zapracia to teraz dla mnie dramat.
Mam jeść to żytnie ewentualnie razowe kawałki chleba - bo dziecko głodze i dostanę insulinę. 🤦
A takie tragiczne masz te cukry? Co lekarz Ci na to wszystko mówi? Bo wiesz, pani dietetyk sobie, lekarz sobie😏
 
Łazanki, ogórkowa, kapusta, kopytka🌈🌈🌈🥰🥰🥰
Aż się pójdę napić wody
Ja właśnie zjadłam jabłko :D
Żadnych z tych rzeczy. Po prostu chciałam przedstawić swój punkt widzenia.
USG niestety było powtórzone w szpitalu więc raczej pomyłki nie ma. Ale szanse na zdrowe dziecko nadal są.
Kochana jesteś 😘
Trzymam za Was mocno kciuki 🤗 . Dzisiaj po Twoim poście nawet czytałam trochę na ten temat i właśnie zdarza się, że nawet przy złych wynikach USG potem wychodzi, że dziecko jest zdrowe czego Wam z całego serca życzę :)
 
Ja właśnie zjadłam jabłko :D

Trzymam za Was mocno kciuki 🤗 . Dzisiaj po Twoim poście nawet czytałam trochę na ten temat i właśnie zdarza się, że nawet przy złych wynikach USG potem wychodzi, że dziecko jest zdrowe czego Wam z całego serca życzę :)

Dziękuję 😘 Nie sądziłam że będzie się komuś chciało interesować tematem.
Naprawdę z każdym krokiem mnie zaskakujecie ❤️
 
Witajcie dziewczęta :)
Chciałam się tylko z wami przywitać - nie dopisałam się do was chociaż jestem na tym forum od dawna :)
Jestem na Kwietniówkach 2020 - choć wyszło że zostałam Marcówką :) tym razem termin mam na Majówkę, ale cc będzie na pewno w Kwietniu :)
Mam już bliźniaki - 6lat
Królewnę - 8m
I 4 zagadka-niespodzianka w drodze - 16tc

wszystkie dobrego wam życzę w tym parszywym czasie :)

Trzymajcie się ciepło i uważajcie na siebie - wszystko będzie dobrze 😘
 
Witajcie dziewczęta :)
Chciałam się tylko z wami przywitać - nie dopisałam się do was chociaż jestem na tym forum od dawna :)
Jestem na Kwietniówkach 2020 - choć wyszło że zostałam Marcówką :) tym razem termin mam na Majówkę, ale cc będzie na pewno w Kwietniu :)
Mam już bliźniaki - 6lat
Królewnę - 8m
I 4 zagadka-niespodzianka w drodze - 16tc

wszystkie dobrego wam życzę w tym parszywym czasie :)

Trzymajcie się ciepło i uważajcie na siebie - wszystko będzie dobrze 😘
To masz wesoło ;) i chyba będziesz miała weselej, bo malutka różnica wieku ☺️
 
reklama
Do góry