reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
To ty powinnaś w cukierni pracować 😳
Ja jeszcze upiec potrafię ale żeby tak ozdobić to bym cierpliwości nie miała 🙈

Naprawdę przepięknie 😘 Twoja córcia pewnie dumna że ma taką zdolną mamę 😉
Może się przekwalifikuję 😁 żart. Przecież nie wyszedł do końca, ale dobrze, że tego nie widać. Poza tym robiło się go bardzo prosto, te dekoracje jeszcze prościej ;)
 
Może się przekwalifikuję 😁 żart. Przecież nie wyszedł do końca, ale dobrze, że tego nie widać. Poza tym robiło się go bardzo prosto, te dekoracje jeszcze prościej ;)


Sądzę że to byłby dobry pomysł 😉 Chciałabym mieć takiego cukiernia w okolicy 😉
Napewno wyszedł idealnie.
Jeśli on był prosty do zrobienia to ja jestem milionerką 😂😂 W życiu bym takiego nie umiała zrobić.
 
@Kasia6594 Kasiu nie było mnie tu wczoraj i doczytałam o Tobie 💔 brak słów ... już wiele dobrego zostało napisane. Ja życzę Ci teraz dużo siły i nie poddawaj się w drodze na swoją górę. To jest teraz najważniejsze dla Ciebie. Spokój ( o który wiem ze będzie trudno ) wiara - ale to tez pomaga ❤️
 
reklama
Do góry