reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Na szczęście tę ciążę, jak i poprzednią przechodzę bardzo łagodnie 🤗 Nie mam nudności, wszystko jem jak przed ciążą. W 1 ciąży odrzuciło mnie od kawy i słodyczy, a teraz od niczego ;) na początku drugiej ciąży nawet zdarzało mi się zapomnieć, że w niej jestem 🙊 Teraz nie da się zapomnieć, bo brzuszek już całkiem spory 😉
Haha😁 ja nadal zapominam, że jestem w ciąży, a jest już 19+4 😅
 
Ja jestem 17+4 jeść nie chce mi się w ogóle ale też nie odrzuca mnie od niczego 😑 i aktualnie -2kg do wagi sprzed ciąży 😂 wchodzę we wszystkie ubrania i koleżanki pytają co ze mną nie tak 😂 czy już muszę się martwic że coś jest nie tak czy mogę jeszcze zaczekać ☺
Powiem Ci, ze ja cały czas nie mam apetytu, jem bardzo mało, przez co robi mi sie słabo ciągle.
Jak juz mam na coś ochotę to jem naprawdę malutką porcje. 😵 Też nic jeszcze nie przytyłam, z tym to akurat im później tym lepiej. Nie chcę być pączkiem w ciąży 😂
 
Powiem Ci, ze ja cały czas nie mam apetytu, jem bardzo mało, przez co robi mi sie słabo ciągle.
Jak juz mam na coś ochotę to jem naprawdę malutką porcje. 😵 Też nic jeszcze nie przytyłam, z tym to akurat im później tym lepiej. Nie chcę być pączkiem w ciąży 😂
A mi właśnie taki mega apetyt wrócił. I wiem że to nie jest dobre...stwierdziłam że będę się ważyć co rusz en nie co trzy na wizytę bo jak zacznę iść w kg to będzie masakra przy porodzie...
 
A mi właśnie taki mega apetyt wrócił. I wiem że to nie jest dobre...stwierdziłam że będę się ważyć co rusz en nie co trzy na wizytę bo jak zacznę iść w kg to będzie masakra przy porodzie...
No ja tak sie staram ważyć co 2-3 dni, zeby mieć jakąś kontrolę mniej wiecej ewentualną . W sumie to by sie przydało mieć ten apetyt, bo póki co jem tylko po to, zeby mi sie slabo nie robiło.
 
A jak i was z samopoczuciem bo ja ciągle zmęczona jestem :) bym mogla spać całymi dniami a wy jak?
A to standard 🙈
Screenshot_20201121_223004_com.instagram.android.jpg
 
No ja tak sie staram ważyć co 2-3 dni, zeby mieć jakąś kontrolę mniej wiecej ewentualną . W sumie to by sie przydało mieć ten apetyt, bo póki co jem tylko po to, zeby mi sie slabo nie robiło.
Mi wrócił ok 18 tygodnia, wcześniej jakbym mogła to bym nic nie jadła. Teraz też nie jem wszystkiego bo mam wstręt ale jem sporo
 
reklama
Do góry