reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja mam ambitny plan sprzątania w szafkach w tym tygodniu ale nie wiem czy mi się uda... Muszę trochę wygospodarować miejsca na rzeczy małej bo nie dokupie żadnego mebla
Ja mam przygotowane wszystko :) ale najlepsze jest to że 30 listopada mam usg dopiero dowiem się czy chłopak czyd ziewczunka a jak narazie ciuszki mam wszytsko co różowe tak samo 2 wanienki mam też różowe łóżeczko też mam od koleżanki po jej córce ale jest koloru niebieskiego a to może być unikes tak naprawdę :) a najlepsze jest to że mam 2 chłopców 2 i 3 lata a nawet ciuszków po nich nie mam a ni nic
 
reklama
Mi wrócił ok 18 tygodnia, wcześniej jakbym mogła to bym nic nie jadła. Teraz też nie jem wszystkiego bo mam wstręt ale jem sporo
No u nas juz 18+2, więc moze cos sie zmieni, albo sie nie zmieni. 🙈
Z mężem juz miesiąc temu szafki oproznilismy i miejsce dla maluszka zrobiliśmy. 😂😂 Ten to jak sie zabrał za ogarnianie to pełen wór rzeczy wrzuciliśmy do czerwonego Krzyża 🙈
 
Czyli coś ze mną nie tak że tak wszystko odkładam hahah. Mam termin marzec/kwiecień więc troszkę szybciej niż wy a jakby pełna rozsypią...mam tylko wózek po bratanku i jedną parę spodenek i bluzeczki na 56 cm. 😂
Ale muszę podgonic tempo bo myślę żeby w lutym mieć już torbę do szpitala spakowana w razie co ;)
 
Ja znowu mam kiepskie dni. Mam nadzieję że już za niedługo będę miała wyniki i razem z Wami, w pełni, będę mogła cieszyć się ciążą.
Jest mi ciężko, a hormony pewnie jeszcze bardziej to pogłębiają :(
Jeszcze pogoda i ogólna sytuacja nie pomagają. Zawsze przed świętami wszyscy tracą humory, chyba przez tą pogodę i szybsze zachody słońca. Kiedy masz mieć te wyniki?
 
Screenshot_2020-11-22-20-31-10-250_com.android.chrome.jpg
 
Jeszcze pogoda i ogólna sytuacja nie pomagają. Zawsze przed świętami wszyscy tracą humory, chyba przez tą pogodę i szybsze zachody słońca. Kiedy masz mieć te wyniki?


Mówili że dwa tygodnie. Czyli wypadałoby w czwartek. Ale jakoś wątpię że przed weekendem je dostanę.
W sumie chciałabym już święta. Może one jakoś postawiłby mnie na nogi.
 
Ja znowu mam kiepskie dni. Mam nadzieję że już za niedługo będę miała wyniki i razem z Wami, w pełni, będę mogła cieszyć się ciążą.
Jest mi ciężko, a hormony pewnie jeszcze bardziej to pogłębiają :(
Kochana te kiepskie dni u nas to standard. :😢mi wczoraj tak pociekła krew z nosa, ze z pol godziny walczyłam, zeby zatrzymać to cholerstwo. Wszystko ubrudzilam po drodze 🙈
Dzisiaj męża wysłałam do apteki po espumisan bo mam ciagle kolki z nerwów, stresu. Mam nadzieję, ze pomoże. ✊🙊
 
reklama
Mówili że dwa tygodnie. Czyli wypadałoby w czwartek. Ale jakoś wątpię że przed weekendem je dostanę.
W sumie chciałabym już święta. Może one jakoś postawiłby mnie na nogi.
Jak zrobią zakaz przemieszczania, tak, jak planują, to ja nie wiem, co z tych świąt będzie za radość... Przynajmniej w tym roku choinkę postawie, bo w tamtym się nie udało.
 
Do góry