reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja miałam tak , że poszłam jednego dnia i miałam szyjke 3 cm , a po tygodniu 3,4 cm. Moja ginekolog powiedziała, że być może za pierwszym razem była mierzona w skurczu. W tej chwili mam szyjke 3,8 cm czyli się wydłużyla jeszcze bardziej , a powiem szczerze nie leżę w ciągu dnia zbyt długo. Dzisiaj miałaś mierzoną szyjkę za pomocą USG dopochwowego ?
Tak za pomocą usg dop, we wtorek również, dlatego tym bardziej tego nie rozumiem 🤷‍♀️
 
reklama
Ja dzisiaj jadę przeglądać ciuszki po córce kuzynki. Ma wielki karton ciuszkow. 🙈 Czekało to jakies 7 lat, swoją drogą ciekawe czy do czegoś sie jeszcze nadają. 🤔
U nas w rodzinie ciagle sami chłopcy i czekały różowe ciuszki na swoją księżniczkę. 😂😂😂❤️

W ogole zastanawiam sie nad kupnem małych wieszaczków na te maleńkie ubranka. Wiecie Gdzie takie moge zamówić? 🤔
 
Ja dzisiaj jadę przeglądać ciuszki po córce kuzynki. Ma wielki karton ciuszkow. 🙈 Czekało to jakies 7 lat, swoją drogą ciekawe czy do czegoś sie jeszcze nadają. 🤔
U nas w rodzinie ciagle sami chłopcy i czekały różowe ciuszki na swoją księżniczkę. 😂😂😂

W ogole zastanawiam sie nad kupnem małych wieszaczków na te maleńkie ubranka. Wiecie Gdzie takie moge zamówić? 🤔
Ikea na pewno ma wieszaki dla dzieci :)
 
Ja dzisiaj jadę przeglądać ciuszki po córce kuzynki. Ma wielki karton ciuszkow. 🙈 Czekało to jakies 7 lat, swoją drogą ciekawe czy do czegoś sie jeszcze nadają. 🤔
U nas w rodzinie ciagle sami chłopcy i czekały różowe ciuszki na swoją księżniczkę. 😂😂😂❤️

W ogole zastanawiam sie nad kupnem małych wieszaczków na te maleńkie ubranka. Wiecie Gdzie takie moge zamówić? 🤔
Pewnie na aliexpress będzie tego sporo tam chyba wszystko jest
 
Ja się dziwnie czuje od rana, wzięłam gorący prysznic i mnie osłabiło :/ a też zabieram się za porządki w zabawkach i butach po młodej.
Myślicie, że chlopina nie będzie miał mi za złe różową karuzelę do łóżeczka? 😂 Przecież mu drugiej kupować nie będę :p
Wstawiam zdjęcie moje i moich dwóch kuzynów 😂 przy tym różowa karuzela to pikuś 😂😂😂😂
A jak to Kiler mówi prawdziwy mężczyzna różu się nie wstydzi (i chodzi po mieszkaniu w różowych klapkach z kokardkami)
 

Załączniki

  • FB_IMG_1605557891108.jpg
    FB_IMG_1605557891108.jpg
    56,2 KB · Wyświetleń: 53
Ja dzisiaj jadę przeglądać ciuszki po córce kuzynki. Ma wielki karton ciuszkow. 🙈 Czekało to jakies 7 lat, swoją drogą ciekawe czy do czegoś sie jeszcze nadają. 🤔
U nas w rodzinie ciagle sami chłopcy i czekały różowe ciuszki na swoją księżniczkę. 😂😂😂❤️

W ogole zastanawiam sie nad kupnem małych wieszaczków na te maleńkie ubranka. Wiecie Gdzie takie moge zamówić? 🤔


U nas na odwrót same dziewczyny (oprócz mojego syna). Więc ubranek nie będę miała od kogoś wziąść a po swoim synku już nic nie mam. Wyprawkę będę musiała zbierać od podstaw.

Wieszaki napewno są na allegro.

@magdula36 dzidziusiowi napewno nie będzie przeszkadzało 😂 Ale nie wiem co na to jego tata 😂
 
reklama
Do góry