reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Jestem aktualnie 20+1 i czuję ruchy od około 2 tygodni, cały czas mam wrażenie że maleństwo jest "za duże" bo zdarza się, że te ruchy już widać gołym okiem. We wtorek połówkowe, już nie mogę się doczekać żeby mi powiedzieli czy wszystko jest w porządku i mam nadzieję w końcu zobaczyć dzidzię i poznać płeć :)

A propo. Połówkowe mam w LuxMedzie, orientujecie się może czy wpuszczą partnera? Bardzo chciałby być przy chociaż tym jednym badaniu 😔
Ja też miałam w luxmedzie i nie zgodzili się żeby partner wszedł. Zapłaciłam dodatkowe 35zl i dostałam na pendrive nagranie z USG. Tzn tego co się dzieje w brzuszku.
 
Taki uroczy pendrive z nagraniem :)
 

Załączniki

  • IMG_20201129_124751.jpg
    IMG_20201129_124751.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 59
Jestem aktualnie 20+1 i czuję ruchy od około 2 tygodni, cały czas mam wrażenie że maleństwo jest "za duże" bo zdarza się, że te ruchy już widać gołym okiem. We wtorek połówkowe, już nie mogę się doczekać żeby mi powiedzieli czy wszystko jest w porządku i mam nadzieję w końcu zobaczyć dzidzię i poznać płeć :)

A propo. Połówkowe mam w LuxMedzie, orientujecie się może czy wpuszczą partnera? Bardzo chciałby być przy chociaż tym jednym badaniu 😔
To idealnie jak ja, też mam połówkowe we wt w lux med i nie mogę się doczekać, żeby poznać płeć. Ale ja pewnie pojadę i tak sama, a mąż zostanie z dzieckiem, bo ostatnio u nas sporo awarii prądu jest i tak boję się go po zmroku zostawiać samego :/
 
reklama
Ja też nie mogę się doczekać! Też pojadę sama bo skoro partnera i tak nie wpuszczą to zostanie z młodym w domu 😄 Na szczęście mam na 11:15 więc zdążę się jeszcze wcześniej najeść słodkiego i wypić te zalecane 1,5 litra wody. Ciekawe czy się tam nie posikam w trakcie badania, bo ja normalnie baaardzo mało piję a i tak ciągle biegam do łazienki a tutaj taka dawka żeby pęcherz był pełen 😅
Ja miałam pęcherz pusty, przed samą wizyta zrobiłam siku 🤷 wszystko było idealnie widać
 
Do góry