reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja też nie mogę się doczekać! Też pojadę sama bo skoro partnera i tak nie wpuszczą to zostanie z młodym w domu 😄 Na szczęście mam na 11:15 więc zdążę się jeszcze wcześniej najeść słodkiego i wypić te zalecane 1,5 litra wody. Ciekawe czy się tam nie posikam w trakcie badania, bo ja normalnie baaardzo mało piję a i tak ciągle biegam do łazienki a tutaj taka dawka żeby pęcherz był pełen 😅
To trzeba na pełnym pęcherzu? 😱 ja zawsze do gina jeszcze przed wejściem siusiu robię bo bym tam nie wytrzymala godziny 🙈😂 na 1 prenatalnych tak samo przed wejściem siusiu, teraz nic nie mówili, ze mam z pełnym pęcherzem wejść., 😱🙈
 
reklama
To trzeba na pełnym pęcherzu? 😱 ja zawsze do gina jeszcze przed wejściem siusiu robię bo bym tam nie wytrzymala godziny 🙈😂 na 1 prenatalnych tak samo przed wejściem siusiu, teraz nic nie mówili, ze mam z pełnym pęcherzem wejść., 😱🙈
No to raczej zależy chyba od lekarza nie wiem, w tych wcześniejszych tygodniach to warto mieć, ale teraz już nie, u mnie pisało żeby się wysikać przed wizytą, napewno nie pić na chama 1,5l wody 😂 ja rano szlam po szklance wody i było git
 
@Perlaa jakbym wypiła 1,5 l wody i gin by mnie nacisnął głowica, to już bym nie miała pełnego pęcherza 😉
Nie wiem czy tu pisałam ale ja mam połówkowe na NFZ i za USG 3D jest dopłatą 400 zł a za możliwość nagrywania dopłatą ciut mniejszą jak to się wyraziła kobieta z rejestracji 🤦 w tej cenie bym zrobiła drugie badanie prywatnie.
 
Ja też nie mogę się doczekać! Też pojadę sama bo skoro partnera i tak nie wpuszczą to zostanie z młodym w domu 😄 Na szczęście mam na 11:15 więc zdążę się jeszcze wcześniej najeść słodkiego i wypić te zalecane 1,5 litra wody. Ciekawe czy się tam nie posikam w trakcie badania, bo ja normalnie baaardzo mało piję a i tak ciągle biegam do łazienki a tutaj taka dawka żeby pęcherz był pełen 😅
O matko, to nie usg jamy brzusznej, żeby się wodą opijać :D
Ja cały pierwszy trymestr tylko sikałam i sikałam, więc na żadne usg pełnego pęcherza nie miałam i zresztą nikt nigdy nie mówił, żeby mieć. Ani teraz ani w poprzedniej ciąży...

Ja właśnie zastanawiam się czy to połówkowe to 3d będzie ? W poprzedniej ciąży chodziłam normalnie na NFZ do przychodni przyszpitalnej i robili 3d, tylko bez filmiku, a same fotki dawali.
 
Dziewczyny może mi pomożecie. 😭
Wczoraj po południu zaczął mnie tak mocno boleć brzuch, cos w rodzaju kolki (ja mam często takie kolki z nerwów), bólu żołądka, coś jak ból brzucha podczas biegunki. Takie jedno wielkie połączenie. Wczoraj wzięłam i espumisan i no spe, cale południe i wieczorem sie nasiliło. Cala noc przespalam w jednej pozycji, zeby tylko nie bolalo. Rano sie obudziłam wszystko dobrze i dzisiaj powtórka z rozrywki po zjedzeniu obiadu. Wypiłam sobie rumianek i zaliczyłam 2 razy toaletę. Ale boli dalej.. Miałyście moze tak? :/ może macie jakiś sposób jak sobie ulżyć. Męczy strasznie, chodzę aż w pół zgięta..


Zazdroszczę strasznie kobietom, które przechodzą ciąże bezobjawowo, albo tak gładko.. Mojego szwagra dziewczyna w 8 mies ciąży na pole dance chodzi. 🙈 A ja po prostu jak troche więcej pospaceruje to pozniej umieralnia..
 
Dziewczyny może mi pomożecie. 😭
Wczoraj po południu zaczął mnie tak mocno boleć brzuch, cos w rodzaju kolki (ja mam często takie kolki z nerwów), bólu żołądka, coś jak ból brzucha podczas biegunki. Takie jedno wielkie połączenie. Wczoraj wzięłam i espumisan i no spe, cale południe i wieczorem sie nasiliło. Cala noc przespalam w jednej pozycji, zeby tylko nie bolalo. Rano sie obudziłam wszystko dobrze i dzisiaj powtórka z rozrywki po zjedzeniu obiadu. Wypiłam sobie rumianek i zaliczyłam 2 razy toaletę. Ale boli dalej.. Miałyście moze tak? :/ może macie jakiś sposób jak sobie ulżyć. Męczy strasznie, chodzę aż w pół zgięta..


Zazdroszczę strasznie kobietom, które przechodzą ciąże bezobjawowo, albo tak gładko.. Mojego szwagra dziewczyna w 8 mies ciąży na pole dance chodzi. 🙈 A ja po prostu jak troche więcej pospaceruje to pozniej umieralnia..
Mam to samo z tymi "kolkami". I to tak dzień w dzień. Lekarka kazała mi jeść dużo jabłek i faktycznie pomogło. Wciągam z 4-5 dziennie i od tamtej pory kołki się skończyły. Ale za to gazy non stop. Ale wole bąki niż ból :D
 
reklama
Dziewczyny może mi pomożecie. 😭
Wczoraj po południu zaczął mnie tak mocno boleć brzuch, cos w rodzaju kolki (ja mam często takie kolki z nerwów), bólu żołądka, coś jak ból brzucha podczas biegunki. Takie jedno wielkie połączenie. Wczoraj wzięłam i espumisan i no spe, cale południe i wieczorem sie nasiliło. Cala noc przespalam w jednej pozycji, zeby tylko nie bolalo. Rano sie obudziłam wszystko dobrze i dzisiaj powtórka z rozrywki po zjedzeniu obiadu. Wypiłam sobie rumianek i zaliczyłam 2 razy toaletę. Ale boli dalej.. Miałyście moze tak? :/ może macie jakiś sposób jak sobie ulżyć. Męczy strasznie, chodzę aż w pół zgięta..


Zazdroszczę strasznie kobietom, które przechodzą ciąże bezobjawowo, albo tak gładko.. Mojego szwagra dziewczyna w 8 mies ciąży na pole dance chodzi. 🙈 A ja po prostu jak troche więcej pospaceruje to pozniej umieralnia..
Raz mi się zdarzyło jak się nażarłam tłustego kebaba... od tej pory trzymam się z dala od tłustych rzeczy... ⛔
Ja pierwszą ciążę zniosłam idealnie! Nic mi nie było, na nic nie zważałam, nic się nie ograniczałam, brzuszek zaczął rosnąć w 6 mscu, powiedziałabym, że to jeden z najlepszych okresów w moim życiu! A w tej to normalnie od początku jakieś złe samopoczucie itp itd. Nie wiem czy to wiek czy to taki czas czy co...
 
Do góry