reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja dzwoniłam do mojej przychodni i pytałam czy jest położna, bo jestem w ciąży i chciałabym skorzystać z takiej usługi. To mowily, ze sa az 4 i dostałam kazdej imie i nazwisko oraz numer telefonu, ze mam sobie wybrać i najbardziej polecały jedną panią. Zadzwonilam do niej i dowiedziałam sie więcej jak to wygląda. To akurat ta moja będzie przychodziła raz w tygodniu i po 30 lub 35 tyg wizyty 2 razy w tygodniu. I po porodzie 6 wizyt.
Ogólnie moja bratowa korzystała z tej samej pani i opowiadała mi, ze przychodzi serduszka można posłuchać, mierzy tętno, rozmawia o porodzie, mówi o zlych i dobrych momentach, nastawia psychicznie na cc lub naturalny, pociesza itd, daje zadania jakies.
Zobaczymy, za tydzien 1 wizyta, zdam wam relacje. :)
Super to daj znać po, ja przychodnie mam daleko od siebie 40 km prawie a dziecko mam zamiar zapisać bliżej a położna musi być z przychodni, w której będzie zapisane dziecko czy ja? Czy to bez różnicy?
 
reklama
Super to daj znać po, ja przychodnie mam daleko od siebie 40 km prawie a dziecko mam zamiar zapisać bliżej a położna musi być z przychodni, w której będzie zapisane dziecko czy ja? Czy to bez różnicy?
Tam gdzie Ty aktualnie, ale w każdej chwili możesz zmienic przychodnie. Idziesz po prostu do tej, w której chcesz być i oni z tamtej automatycznie Cie wypisują. :)
 
@Oruszka88 gratuluję córeczki! :D Widzę, że ktoś mocno się modli za maluszka :)

@Margaretka@ ale super wieści!! No teraz to już na bank musi być dobrze!! :D

@mayfly a po urodzeniu też nie chcesz, by położna przychodziła? :)
W zasadzie ostatnio położna przyszła, żeby wypić kawę, a to była pierwsza ciąża i jakoś nie była mi ona więcej potrzebna, chociaż dała nr do siebie. Więc zarejestruję w przychodni po porodzie i jak musi, to niech już przyjdzie, ale nie wychylam się 😏
 
Cześć Dziewczyny, rodzę na początku kwietnia i zaczęło mnie ostatnio martwić, że bardzo mało przytyłam. Ważę 53 kg - 2,5 kg więcej niż przed ciążą. Dzidziuś rośnie ok, wody płodowe też ok, tylko ja jakoś wychudłam na twarzy. Dodam, że jem normalnie, w nocy raczej nie podjadam i staram się nie jeść słodyczy kupnych. A jak jest u Was?
 
Cześć Dziewczyny, rodzę na początku kwietnia i zaczęło mnie ostatnio martwić, że bardzo mało przytyłam. Ważę 53 kg - 2,5 kg więcej niż przed ciążą. Dzidziuś rośnie ok, wody płodowe też ok, tylko ja jakoś wychudłam na twarzy. Dodam, że jem normalnie, w nocy raczej nie podjadam i staram się nie jeść słodyczy kupnych. A jak jest u Was?


Możliwe, ze taka Twoja uroda. A jak badania krwi morfologia ? Jeśli wszystko jest ok i na usg tez wychodzi wszystko ok nie powinnaś się martwić. Ja ostatnio tez mam wrażenie ze waga mi się zatrzymała około 4 kg więcej cały czas tylko no może około 5 bo dziś byłam ważona u położnej ale w butach wiec tez trzeba odliczyć z pół kilo :p ja akurat do bardzo szczupłych nie należę z tym, ze jestem dość wysoka mam 1,76 wzrostu.
 
Cześć Dziewczyny, rodzę na początku kwietnia i zaczęło mnie ostatnio martwić, że bardzo mało przytyłam. Ważę 53 kg - 2,5 kg więcej niż przed ciążą. Dzidziuś rośnie ok, wody płodowe też ok, tylko ja jakoś wychudłam na twarzy. Dodam, że jem normalnie, w nocy raczej nie podjadam i staram się nie jeść słodyczy kupnych. A jak jest u Was?
ja startowałam z takiej wagi w poprzedniej ciąży, przytyłam z 8-10 kg w sumie, wszystko głównie w ostatnich 3-4 miesiącach...
 
reklama
Do góry