reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja na początku czułam takie delikatne ruchy też tylko w jednym miejscu i to dość wcześnie jak na pierwszą ciążę bo 16/17 tydzień. I jak się mnie pytali czy czuje dziecko to mówiłam że chyba już tak bo takich ruchów moje jelita nigdy nie wykonywały.
Jak ci się dziecko rozkręci to będziesz czuła obroty, rozciągania, przekręcania, kopania, boksowania w różnych miejscach :)
Czekam na te wyraźniejsze ruchy dzidzi 🙂 może będę mniej się stresowała tym czy wszystko Ok.
 
@Początkująca30 Na którego masz termin? Mi też zawsze łezka w oku się kręci jak widzę mojego dzidziusia 😍🥰

@PałkaZapałka teraz to mi się wydaje że mój tylko taki malutki 😂 Może dlatego że po 20 tygodniu u maluszka szybciej rośnie tkanka tłuszczowa, a nie tak jak do tej pory szybko przybierał na długości. Teraz będzie rósł po 1,5 cm tygodniowo ale na wadze będzie szybciej przybierał 😊
 
reklama
Do góry