reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

OOooooo barszcz - uwielbiam :) Może macie jakiś dobry przepis? Chętnie skorzystam, bo święta w tym roku w domku i muszę zrobić... 😅 A kucharka taka średnia ze mnie ;)
 
reklama
Dziewczyny a teraz niedzieciowe pytanie... Co kupujecie swoim tesciowym na Święta? Mam niezły problem z tym bo jedziemy do niej pierwszy raz na święta, nie kazała nic robić do jedzenia więc wypada coś kupić a kompletnie nie mam pomysłu. Zastawa czy filiżanki odpadają bo ma dużo, biżuterii nie nosi, 😥jej sama nie wiem
Zamówiłam jej taki album "Drzewo genealogiczne naszej rodziny", z tej samej strony co książka o której pisała @modesty "Opowiedz mi babciu" - to mam zamiar kupić jak już Mały się urodzi :) ale moja teściowa lubi takie wspomnienia, ma świetną pamięć, często opowiada o swojej rodzinie, a ja nigdy nie mogę się połapać kto jest kim :D i kiedyś dla nas i dla wnuków zostanie to jako pamiątka :) ale np. dla mojej mamy to by się nie nadawało, bo pewnie nie chciałoby się jej uzupełniać :D za to mama dostanie masażer do stóp, taki co wlewa się wodę, on ją podgrzewa, dodatkowo masuje i robi bąbelki - moja mama ma problem z opuchniętymi, bolącymi nogami, więc mam nadzieję, że jej się spodoba :)
 
Mam do Was nietypowe pytanie :D jeżeli lekarz ma tytuł dr hab. to zwracacie się do niego Panie doktorze czy tak jak to bywa na uczelni Panie profesorze?
 
Cześć dziewczyny, jestem po połówkowych i byłam u innego lekarza niż moj prowadzący tętno małej to 168 , lekarz mówi ze za duże i mam przyjść za 4 tyg na ponowne badanie. Bardzo się zmartwiłam. Jakie wasze dzieciaczki maja tętno ?
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, jestem po połówkowych i byłam u innego lekarza niż moj prowadzący tętno małej to 168 , lekarz mówi ze za duże i mam przyjść za 4 tyg na ponowne badanie. Bardzo się zmartwiłam. Jakie wasze dzieciaczki maja tętno ?
Hej moja mała miała na jednych 148, na drugich 150 dziś u położnej 144. Wiec zazwyczaj oscyluje między 140 i 150. Dziś Polozna mówiła mi ze norma 160 na necie piszą ze nawet do 150.
 
reklama
P

w piątek mam swojego lekarza prowadzącego to z nim porozmawiam 🙂 ale się zestresowałam dziś tym badaniem 🤷‍♂️

Nie ma się co stresować na zapas. Może dzidziuś bardzo się wiercił i tętno mu podskoczyło. Dzieciątka w spoczynku mają niskie a jak szaleją to im skacze, tak jak normalnemu człowiekowi przy wysiłku.
Ale jak to mówią lepiej dmuchać na zimne. Lekarz pewnie chce trzymać rękę na pulsie 😉
 
Do góry