reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny a jak jest u Was z wielkością płodu co do wieku ciazowego? Bo ja co idę na wizytę to słyszę że mała mniejsza co do wieku ciazowego. Wychodzi tydzień różnicy wg OM termin na 22 marca a wg USG 30 marzec a nawet początek kwietnia.
A doktorek mówi ze to niedobrze ze jest mniejsza? Ja mam problem w druga stronę bo moja dziszia jest większa o tydzień 🤷‍♂️ Wydaje mi się , ze jest to normalne, chyba od 20 tyg już wchodzą genetyczne uwarunkowania i każde dziecko może rosnąć różnie. A może poprostu miałaś później owulacje , zagnieżdżenie zarodka i dlatego jest takie odstępstwo od OM. 🙂
 
reklama
Dziewczynki pijecie czarna herbatę w ciąży od czasu do czasu ? Czy całkowicie odstawilyscie ? A i jeszcze jedno mam takie soki malinowe swojskie do herbaty można czy nie można bo ja już zgłupiałam 😊
 
Dziewczynki pijecie czarna herbatę w ciąży od czasu do czasu ? Czy całkowicie odstawilyscie ? A i jeszcze jedno mam takie soki malinowe swojskie do herbaty można czy nie można bo ja już zgłupiałam 😊
Cały czas pije czarną herbatę, tyle że ja lubie bardzo słabe. Nie dajmy się zwariować. Uwažam że sok malinowy można, chyba że się mylę?
 
Dziewczynki pijecie czarna herbatę w ciąży od czasu do czasu ? Czy całkowicie odstawilyscie ? A i jeszcze jedno mam takie soki malinowe swojskie do herbaty można czy nie można bo ja już zgłupiałam 😊
Piję jak mam ochotę, nie ograniczam się szczególnie. Chociaż wolę kawę zamiast czarnej herbaty. Mam pozwolenie nawet wskazanie od ginekolog z uwagi na niskie ciśnienie
 
Dziewczyny a jak jest u Was z wielkością płodu co do wieku ciazowego? Bo ja co idę na wizytę to słyszę że mała mniejsza co do wieku ciazowego. Wychodzi tydzień różnicy wg OM termin na 22 marca a wg USG 30 marzec a nawet początek kwietnia.
U mnie od początku o tydzień większy maluch. To samo było w pierwszej ciąży. Uważam, że owulację mam szybciej niż przyjmują to standardy naukowe, stąd rozbieżności.... Tydzień w jedną lub w drugą stronę uważam za ok, oczywiście jeżeli utrzymuje się to od początku ciąży i nie pogłębia w którąś ze stron... Ale lekarzem nie jestem....
 
Dziewczynki pijecie czarna herbatę w ciąży od czasu do czasu ? Czy całkowicie odstawilyscie ? A i jeszcze jedno mam takie soki malinowe swojskie do herbaty można czy nie można bo ja już zgłupiałam 😊
Pije czarną herbatę codziennie :)
Co do soków to wydaje mi się że można, przed końcówka ciąży niewskazany jest napar z liści malin, który na końcówce jest znowuż zalecany bo wzmaga pracę macicy (skurcze)
 
A doktorek mówi ze to niedobrze ze jest mniejsza? Ja mam problem w druga stronę bo moja dziszia jest większa o tydzień 🤷‍♂️ Wydaje mi się , ze jest to normalne, chyba od 20 tyg już wchodzą genetyczne uwarunkowania i każde dziecko może rosnąć różnie. A może poprostu miałaś później owulacje , zagnieżdżenie zarodka i dlatego jest takie odstępstwo od OM. 🙂
Dokładnie ja dziś 22tydzien i na połówkowych wyszło, że Maluszek jest 23 :) i lekarz powiedział ze jest ok i tez czytałam, że na tym etapie dzieci się rozwijają już różnie i to nie są nieprawidłowości o ile nie są jakieś bardzo duże :)
 
Dziewczynki pijecie czarna herbatę w ciąży od czasu do czasu ? Czy całkowicie odstawilyscie ? A i jeszcze jedno mam takie soki malinowe swojskie do herbaty można czy nie można bo ja już zgłupiałam 😊
ja pije prawie codziennie, ale też do 17 tygodnia się bałam :D na pewno nie można przesadzać ja staram się robić słabszą :)
 
reklama
Do góry