reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
ja zamówiłam sobie herbatę bez kofeiny ale ogólnie pewnie słaba nie zaszkodzi skoro kawę można. Można tez roibos. A co do soku z malin to pewnie można. Ja oglądałam na profilu zaufaj położnej ze maliny można wiec sok chyba tez
Z malin pije się napar z liści, żeby poród przebiegał sprawniej ;) ale to już chyba pod koniec ciąży dopiero🤔
 
Melduję że po połówkowych wszystko dobrze z moją córeczka. Trzeci lekarz potwierdza córeczkę to juz niech tak zostanie hehe
To super wiadomość , ze z dzidzia wszystko dobrze . 🥰 gratulacje , u mnie tez 3 lekarzy potwierdziło ze dziewczynka i już mam kilka dziewczynskich ciuszków. 😊 oby nie okazało się ze siusiak się gdzieś chowa 😂
 
Z malin pije się napar z liści, żeby poród przebiegał sprawniej ;) ale to już chyba pod koniec ciąży dopiero🤔
Tak właśnie chyba chodzi o napar z liści a nie same maliny. Dostałam jakaś herbatkę od kuzynki żeby od 37 tyg zacząć pic 🤷‍♂️ A ja jestem przeziębiona i chciałam się sokiem z malin podreperować i tak się wahałam. Macie może jakieś sprawdzone sposoby na przeziębienie w ciąży ?
 
Tak właśnie chyba chodzi o napar z liści a nie same maliny. Dostałam jakaś herbatkę od kuzynki żeby od 37 tyg zacząć pic 🤷‍♂️ A ja jestem przeziębiona i chciałam się sokiem z malin podreperować i tak się wahałam. Macie może jakieś sprawdzone sposoby na przeziębienie w ciąży ?
Kąpiel z dodatkiem olejku z drzewa herbacianego. I wdychanie tego olejku działa antybakteryjnie.
 
reklama
Do góry