reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny. Dawno mnie nie było, więc nawet nie próbuję Was nadrobić 😅 Przychodzę do Was z pytaniem. Czy któraś z Was miewa w ciąży migreny? Jakoś tydzień temu miałam bardzo silny atak, zanik części pola widzenia, drętwiały mi ręce, nie mogłam się wysłowić, wymiotowałam i była generalna masakra. Trwało to dobre kilka godzin. Położna powiedziała że to mogło być wywołane stresem bo dzień wcześniej faktycznie bardzo się zdenerwowałam a dodatkowo tego dnia miałam powtórne badanie połówkowe więc martwiłam się czy tym razem uda się w 100% zbadać dzidzię. Od tamtego momentu przyszła jeszcze dwa razy bez żadnego konkretnego powodu. Leczyłam się kiedyś na migrenę, więc myślałam że już więcej nie będę musiała się z nią męczyć a tu niespodzianka :( Jeśli któraś z Was też to przechodzi, jak sobie radzicie bez możliwości wzięcia jakichkolwiek leków? To życie w ciągłym strachu że za chwilę znowu może wrócić mnie wykończy 🥺
Ja miałam migreny w poprzednich ciążach i tylko sen w cichym, ciemnym pokoju mi pomagał no i unikanie stresów.
W tej ciąży jeszcze nie miałam i oby nie było.
 
Dziewczyny czy była któras z was teraz na leczeniu kanałowym? Jak jest ze znieczuleniem ? I jak wygląda to cenowo? Bo ponoć w ciąży przysługuje za darmo
 
@Wolfgirl bardzo się cieszymy 🥰🥳🥳
Byłam ostatnio u dentysty, ale prywatnie. Robiłam dwa zęby ale bez znieczulenia. Podobno jakieś znieczulenie w ciąży można dostać, ale nie wiem czy każdy gabinet ma takie. Musi być chyba bez jakiegoś składnika.
Musisz podzwonić i się popytać.
 
Dobre wieści wiek ciąży się unormował.❤️❤️ Moje różańce zadziałały. Różnica 3 dni ❤️❤️❤️
Super bardzo się cieszymy 😘😘😘😘

A co u nas.
Od świąt mało śpie, w drugi dzień świąt spędziłam 3,5godz u weterynarza. Niby zapalenie od zębów dostał ósmy leki zero poprawy. Więc we wtorek znowu wizyta ale u innego weta i inne widzi powody, dostał ósmy inne leki i jest trochę lepiej, jutro znowu wizyta u wet. A na dodatek dzisiaj z młodym byłam w dwóch przychodniach nikt nas nie chciał przyjąć z bólem zęba 😞( a on z bólu aż plakał) nasza na nfz też nie ma miejsc. W końcu po 10 telefonach po różnych miejscach udało się prywatnie. Nie dawno wrocilismy. Okazało się że zepsuty ząb od dołu który był plombowany u naszej :😞 i nie wiadomo czy kanałowo nie będzie trzeba 🥺 za 2-3tyg się okaże.
I jeszcze od dwóch dni łapią mnie w środku nocy skurcze łydek 🥺🥺 tak krzyczę z bólu aż mąż się budzi, ale za to masuje mi nogi. Dzisiaj nie mogłam się do położonej dodzwonić ale jutro dalej będę próbować - żeby mi powiedzieli jakie dawki magnezu mam brać.
Także jakoś ta końcówka roku nie za dobra 😞
 
reklama
Do góry