reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
@ewon chyba te same zestawy oglądalam - jak oceniasz materiał ? nie jest przezroczysty ?
Ale koszule czy staniki 😉
Jeśli chodzi o zestaw koszul + szlafrok z allegro to materiał dobry nie są za krótkie ani nie prześwitują. Zobaczymy w użytkowaniu jak te napy i guziki , ale w sumie będę tylko spała a nie chodziła w nich po dworzu 🤪🤪
Kobitki, a jakie polecacie biustonosze miękkie, takie w których można spać, ładnie podtrzymują, ale nie cisną.
Te z Lidla są dobre :) mam dwa. Nie spałam w nich ale jak ubrałam aby zobaczyć jak się trzymają to są ok. Nie ma co przepłacać ;)
 
Koszule że szlafrokiem
Staniki Lidla dla mnie odpadają, nie mają mojego rozmiaru 😂
Ale koszule czy staniki 😉
Jeśli chodzi o zestaw koszul + szlafrok z allegro to materiał dobry nie są za krótkie ani nie prześwitują. Zobaczymy w użytkowaniu jak te napy i guziki , ale w sumie będę tylko spała a nie chodziła w nich po dworzu 🤪🤪

Te z Lidla są dobre :) mam dwa. Nie spałam w nich ale jak ubrałam aby zobaczyć jak się trzymają to są ok. Nie ma co przepłacać ;)
 
Koszule że szlafrokiem
Staniki Lidla dla mnie odpadają, nie mają mojego rozmiaru 😂
No ja też jeszcze potrzebuje większych 😅 ale online mają rozm E ale narazie nie kupuje bo z chłopakami miałam F.

a dzisiaj od 2 miałam problemy ze spaniem. 😞 mała tak się wypieła po lewej stronie pod żebrami, ból straszny nie mogłam się odkręcić - jeszcze pies wrocił do mnie i śpi przy brzuchu albo pod plecami ( co go do syna wyniosłam - wracał jak bumerang) - a ta czując go i jego ciepło wierzgała się cały czas, teraz śpi franca mała. Mąż mówi teraz ci nie daje spać vo będzie później, ja nic dostanie cyca i później pójdzie do siebie. Tu ją pies denerwuje ( nawet jak miałam rogala przy brzuchu w nocy bardziej wierciła się) .
 
a dzisiaj od 2 miałam problemy ze spaniem. 😞 mała tak się wypieła po lewej stronie pod żebrami, ból straszny nie mogłam się odkręcić.....

No ja dziś podobnie :) Młody od 23 dawał czadu. Budziłam się co 2-3h bo tak się wiercił. Już nie wiedziałam jak mam się układać żeby pasowała mu pozycja.
Jeżeli faktycznie tak jest że trochę zostaje dziecku po porodzie podobna aktywność w ciągu doby to mam przekichane noce 😁
 
No ja dziś podobnie :) Młody od 23 dawał czadu. Budziłam się co 2-3h bo tak się wiercił. Już nie wiedziałam jak mam się układać żeby pasowała mu pozycja.
Jeżeli faktycznie tak jest że trochę zostaje dziecku po porodzie podobna aktywność w ciągu doby to mam przekichane noce 😁
To mamy przesrane 😂😂😂
Cześć

Czytam forum już od jakiegoś czasu ale jakoś nie mogłam zdecydować się na dołączenie:) To moja pierwsza ciąża więc wszystko jest takie nieznane więc czytam i szukam informacji;) termin mam na 8 kwietnia i wg wszystkich lekarzy urodzi się chłopiec:)

Zastanawiam się czy możecie polecić jakieś nianie elektroniczne. Jest tyle modeli ale opinii bardzo niewiele:(
Witaj :) gratuluję synusia :)
Miałam nianie przy drugim dziecku ale szczerze firmy nie pamiętam, jakąś używaną miałam. Także nie pomogę :(
 
reklama
Cześć

Czytam forum już od jakiegoś czasu ale jakoś nie mogłam zdecydować się na dołączenie:) To moja pierwsza ciąża więc wszystko jest takie nieznane więc czytam i szukam informacji;) termin mam na 8 kwietnia i wg wszystkich lekarzy urodzi się chłopiec:)

Zastanawiam się czy możecie polecić jakieś nianie elektroniczne. Jest tyle modeli ale opinii bardzo niewiele:(
Witamy :)
Też się zastanawiam nad taką nianią, ale raczej będę się skłaniać ku używanej. Trochę mi szkoda na nową.
 
Do góry