reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Cześć

Czytam forum już od jakiegoś czasu ale jakoś nie mogłam zdecydować się na dołączenie:) To moja pierwsza ciąża więc wszystko jest takie nieznane więc czytam i szukam informacji;) termin mam na 8 kwietnia i wg wszystkich lekarzy urodzi się chłopiec:)

Zastanawiam się czy możecie polecić jakieś nianie elektroniczne. Jest tyle modeli ale opinii bardzo niewiele:(


My zdecydowaliśmy się nie na typową dedykowaną nianię elektroniczną tylko na taką kamerkę:

1611062404333.png



Możecie sobie ustawić podgląd na telefonie na stałe lub bez poglądu, a przychodzi Wam powiadomienie, że wykryto ruch. Bardzo dobry obraz, nawet w ciemności. Cena - niższa niż typowe nianie - chyba z dzidziusiowymi rzeczami jest trochę jak ze ślubnymi... za samą nazwę płaci się dodatkowo :p.

Zawsze później taką kamerkę można do monitoringu w domu wykorzystać ;)
 
reklama
Hej dziewczyny, u mnie termin porodu na 4 kwietnia 🙂 mam pytanko, czy wam tez sie tak ciężko leży? Chodzi o to, że jak leze na lewym boku przez chwilę to juz mi jest źle i musze się przewrócić na prawy i tak w kółko. Po przebudzeniu obie strony od ud dretwija mi i jest lekki ból. Wspomnę ze u mnie 28tydz +2. Czy macie może jakieś sposoby aby jakoś te dretwienia zniwelować.
Mi sie źle spało, a niby z rogalem na lewym boku. Odkąd znowu śpię głównie na plecach jest lepiej :D
 
Mi sie źle spało, a niby z rogalem na lewym boku. Odkąd znowu śpię głównie na plecach jest lepiej :D
Ja już rogala wyrzuciłam z łóżka, za dużo miejsca mi zabierał 😂 i wkurzał że muszę go poprawiać, za to wzięłam stary podgówek - poduszka kiedyś z biedry kupiona i dużo lepiej z nim mi jest, rano znajduje go w nogach 😂😂


Co do niań nie wiem czy będę kupować w sumie będę pokój obok( choć przy drugim miałam i mi słuzyla a też miałam pokój obok 😆 ) , ale w sumie fajna sprawa jak się gotuje i sprzęt chodzi to będzie dawała znać i na działkę jak młoda będzie w domku spała a ja na zewnątrz.
 
Ja już rogala wyrzuciłam z łóżka, za dużo miejsca mi zabierał 😂 i wkurzał że muszę go poprawiać, za to wzięłam stary podgówek - poduszka kiedyś z biedry kupiona i dużo lepiej z nim mi jest, rano znajduje go w nogach 😂😂


Co do niań nie wiem czy będę kupować w sumie będę pokój obok( choć przy drugim miałam i mi słuzyla a też miałam pokój obok 😆 ) , ale w sumie fajna sprawa jak się gotuje i sprzęt chodzi to będzie dawała znać i na działkę jak młoda będzie w domku spała a ja na zewnątrz.
Ja też kombinuję z rym rogalem, jaśkami i innymi poduszkami żeby spało się wygodniej 😁 Generalnie to na lewym boku nie mogę spać, bo młody się bardziej wierci i mnie jest też nie wygodnie. Śpie na prawym i na wznak. Oczywiście jak śpię na wznak to boli dolna część kręgosłupa, a jak na boku to drętwieje udo. eh...do tego wstaje teraz minimum raz w nocy do łazienki. Wieczorem jak się kładę to łapie zgaga. Chyba tak już do mety będzie.

Co do niani to z tego samego powodu chce kupić. Niby w pokoju obok będzie maluch, ale jak będę w kuchni przy garach czy na tarasie to będę spokojniejsza.
 
Dziewczyny takie pytanie...
Czy chodziłyście/chodzicie do szkoły rodzenia ?
Jak to wygląda ? Czy warto iść czy nie jest to konieczne Waszym zdaniem ?
 
Dziewczyny takie pytanie...
Czy chodziłyście/chodzicie do szkoły rodzenia ?
Jak to wygląda ? Czy warto iść czy nie jest to konieczne Waszym zdaniem ?
Ja się zapisalam niedawno, byłam póki co tylko na spotkaniu organizacyjnym także ciężko mi się wypowiedzieć czy warto ale zapowiada się całkiem ciekawie🙂 wydawało mi się że w porównaniu do innych dziewczyn, które tam były zapisałam się dość późno( zgaduje po rozmiarze brzuszków)🙂
 
reklama
Do góry