reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
@Mama Mia! Gratulacje :) ale teraz to mi zrobiłaś zagwozdkę. Bo słyszałam żeby nie jechać od razu po odejściu wód, zresztą sama mówiłaś że skurcze słabo szły, były wywoływane. Tylko własnie nie wiem jak to się ma do porodu niedonoszonego :)
No właśnie mi lekarz powiedział, że jak tylko odejdą wody to żeby do lekarza jechać bo pępowina długa i trzeba sprawdzać. Jak się zaczyna od skurczy to można poczekać ale przy odejściu wód lepiej pojechać aby maluszek był cały czas monitorowany.🙂
 
@modesty teoretycznie na szkole rodzenia mówili, że jak wody są jasne to można poczekać, ale mi gin kazał jechać tak do godziny. W szpitalu też mieli podejście, że jak odeszły wody i nie ma skurczy to poród będzie trwał kilkanaście godzin, a u mnie wszystko się potoczyło ekspresowo. Więc jak teraz odejdą mi wody to też będę jechać od razu do szpitala 😉
 
Hej dziewczyny. Byłam wczoraj na echo ponownym i lekarz mówi "extremalnie ciężkie warunki badań ale ubytku nie widzę, co nie znaczy że go nie ma. Do kontroli noworodka po urodzeniu.. Synuś waży 2250 a jestem w 32+4... Tak więc zostaje chwilowo pod kontrolą patologi ciąży cukrzycowej... Ale mam roboty kochane jestem przemęczona ostatnio przez ten remont a idzie jak krew z nosa
 

Załączniki

  • received_110926464279084.jpeg
    received_110926464279084.jpeg
    169,7 KB · Wyświetleń: 107
Jak wam mamuśki zleciał weekend? :)
Ja to już wicie gniazda mam na zaawansowanym poziomie 🤦‍♀️ Sprawdziłam (chyba po raz setny) czy na pewno wszystko mam dla maluszka, czy w torbie do szpitala nic nie brakuje. Domówiłam pieluch tetrowych bo wydaje mi się że jednak za mało mam. Najchętniej to bym już przygotowała kołyskę, znaczy wyścieliła w czystą pościel i przygotowała przybornik do przewijania maluszka 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ oczywiście mam jeszcze przejawy zdrowego rozsądku i tego nie robię, ale czuje silną potrzebę dopinania wszystko na tip-top.
to się leczy? 😁🤔😜
 
Jak wam mamuśki zleciał weekend? :)
Ja to już wicie gniazda mam na zaawansowanym poziomie 🤦‍♀️ Sprawdziłam (chyba po raz setny) czy na pewno wszystko mam dla maluszka, czy w torbie do szpitala nic nie brakuje. Domówiłam pieluch tetrowych bo wydaje mi się że jednak za mało mam. Najchętniej to bym już przygotowała kołyskę, znaczy wyścieliła w czystą pościel i przygotowała przybornik do przewijania maluszka 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ oczywiście mam jeszcze przejawy zdrowego rozsądku i tego nie robię, ale czuje silną potrzebę dopinania wszystko na tip-top.
to się leczy? 😁🤔😜
To chyba już teraz normalne, mam to samo 🤷‍♀️😬 Ja już ogólnie mam różne dni, czasami mam dużo energii, a częściej w ogóle brak chęci do wstania. Wszystko mnie boli, mała ciąży na pęcherz, brzuch twardnieje i takie tam marudy ciężarnej 😉
 
Dziewczyny, któraś z Was ma takie bóle jak na okres? Bo ja juz tak od jakiegoś czasu, a teraz juz drugi dzień czuję skurcze, ale nie więcej jak dwa razy dziennie, z tym ze dzisiaj już mocniej niż wczoraj... A to dopiero 35+5...
 
Dziewczyny, któraś z Was ma takie bóle jak na okres? Bo ja juz tak od jakiegoś czasu, a teraz juz drugi dzień czuję skurcze, ale nie więcej jak dwa razy dziennie, z tym ze dzisiaj już mocniej niż wczoraj... A to dopiero 35+5...
Ja miałam ostatnio w nocy 2 dni z rzędu, ale ze dwa razy tylko... pewnie to skurcze przepowiadające jeżeli tylko nie są regularne, ale jak masz wątpliwości to lepiej skonsultować z położną albo swoim dr 🙂
 
reklama
Ważna jest regularność, jeżeli stają się regularne i nie przechodzą po zmianie pozycji, ciepłej kąpieli to coś jest na rzeczy i trzeba koniecznie się skonsultować z gin.
Inaczej to przepowiadające skurcze, naturalne, nic się nie denerwuj. :)
 
Do góry