reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny, informujcie na bieżąco. Jak się żadna nie rozpakuje podczas tej pełni czyli dziś i jutro mamy najlepszą widoczność księżyca, to śmiem twierdzić, że to jakieś bzdury 😂😂😂
Ja już teraz mogę powiedzieć, że u mnie pełnia się nie sprawdza :D jakieś delikatne bóle są od dwóch tyg ale nic poza tym ;) Dziś skończony 38 tydzień.
 
reklama
Witam z rana, jedyne co mi z pełni że byłam częściej w kibelku i już spać nie mogę od 5.10 🙈😂🤪 i młoda buszowała że blizna mnie bolała. I łapki mam opuchnięte 🙈
Ale za to dzisiaj ostatnia wizyta i będę dzwonić do szpitala 😁😁 poznam w końcu konkretną datę cesarki 😁😁😁
 
Właśnie mąż wstał i mówi " Ty miałaś urodzić w pełnię a nie zasnąć jak niemowlę " 😂🙈 a ja ponoć zasnęłam po 20 i to przy włączonym meczu 🙈 gdzie ja zawsze muszę mieć ciszę i ciemność 😂
 
Właśnie mąż wstał i mówi " Ty miałaś urodzić w pełnię a nie zasnąć jak niemowlę " 😂🙈 a ja ponoć zasnęłam po 20 i to przy włączonym meczu 🙈 gdzie ja zawsze muszę mieć ciszę i ciemność 😂
Ja dokładnie tak samo, na meczu głowa do poduszki i jeszcze nakrzyczalam na mojego, że mnie budzi, a on tylko chciał mi przypomnieć, że nie umyłam zębów 😂
 
Ja zasnęłam po meczu, nawet dobrze mi się spało. Z nowości nic, dalej te same dolegliwości co od tygodnia, dwóch.
Chciałam okno umysł ale pada deszcz, także bezsensu 🤔 może łazienkę wysprzątam to coś się ruszy 😁
 
Ja zasnęłam po meczu, nawet dobrze mi się spało. Z nowości nic, dalej te same dolegliwości co od tygodnia, dwóch.
Chciałam okno umysł ale pada deszcz, także bezsensu 🤔 może łazienkę wysprzątam to coś się ruszy 😁
Też dziś mam w planach wysprzątać łazienkę 😅🙈 bo przytulanki na razie żadnych efektów nie dają, a ja czuję że lokator mojego brzuszka jest już duży i powinien wyjść bo inaczej go nie wycisnę 🙈
 
reklama
No to dziewczynki trzymajcie kciuki, mnie po tym piątkowym krwawieniu zostawiają i dzisiaj indukcja, ordynator powiedział, że szyjka już 1,5 cm rozwarcia i jest pięknie przygotowana do porodu, więc możemy rodzić 🙈🙂
Oooo! Powodzenia! Trzymam kciuki aby poszło sprawnie i bezproblemowo! Życzę dużo siły :) Czekamy zatem na cudowne wiadomości :)
 
Do góry