reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja również dzisiaj przez godzinę miałam skurcze, ale tym razem mocniejsze i dłuższe . Najpierw zaczęły się i trwały max minutę później jeden 10min i kolejne już po 5-6 min i w odstępie kilku minut, ponad godzinę i przeszło. Ale bóle były silne. Miałam dzwonić na ip ale mówię sobie nie panikuj poczekaj. A teraz myślę, że mogłam jednak zadzwonić. Zobaczymy jak jutro będzie powtórka to po pół godz jade nie będę już czekać. Przebadają i sprawdzą. Bo nigdy takich nie miałam skurczy
 
reklama
Ja również dzisiaj przez godzinę miałam skurcze, ale tym razem mocniejsze i dłuższe . Najpierw zaczęły się i trwały max minutę później jeden 10min i kolejne już po 5-6 min i w odstępie kilku minut, ponad godzinę i przeszło. Ale bóle były silne. Miałam dzwonić na ip ale mówię sobie nie panikuj poczekaj. A teraz myślę, że mogłam jednak zadzwonić. Zobaczymy jak jutro będzie powtórka to po pół godz jade nie będę już czekać. Przebadają i sprawdzą. Bo nigdy takich nie miałam skurczy
Hmm to może warto pojechać na KTG w przypadku takich skurczów, żeby się upewnić czy wszystko jest okej 🤔
 
Hmm to może warto pojechać na KTG w przypadku takich skurczów, żeby się upewnić czy wszystko jest okej 🤔
No ostatnio u lekarza mówiłam o nich to mówił że to przepowiadające jedne bolą inne nie :( .
Ale jutro jak już będzie znowu powtórka, to nie będę czekać tylko pojade sprawdzić. Bo to już męczące jest. A jutro kończymy 38tydz to może i położą mnie na obserwacje.
 
Mi dziś po generalce chaty odszedł czop podbarwiony krwią plus jakieś tam nieregularne skurcze, ale czuję już że to na dniach będzie 😳
Mnie czop odszedł prawie 2 tygodnie temu 😉 i od tego dnia czuję że to na dniach.
Wyspałam się dziś, nic mnie nie boli, ani pupa, ani kręgosłup, czuje się jakbym mogła góry przenosić. Wczoraj pół dnia spałam i o 21 też się zapakowałam już do łóżka.
Dziś ma być ładna pogoda, to może wreszcie te okno umyję co planowałam, bo wcześniej to a to deszcz, a to fałszywe alarmy 😉
Dziś ewidentnie mam moc i siłę, jakbyl kopa dostała 😅🤣🤣🤣
 
reklama
Do góry