reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Choć w nocy były skurcze, w dzień cisza, miałam energii za dziecięciu , ogarnełam mieszkanie, umyłam pozostałe okna, zrobiłam kopytka i jeszcze cos bym porobiła, ale mężuś mi nie pozwala się już ruszać 🙈
 
Do 4 kwietnia do północy.
Ja nie mam sily na rodzenie wyjde po 10 schodach to mam ochote umrzec a co dopiero rodzic
Schody to nie poród 🙂
Tez miałam covida z wizytą w szpitalu, nie wydolność oddechowa mija z każdym dniem , a jeszcze nie zaczęłaś rodzic to nie ma co panikować . Lekarz wybierze najlepszą opcję , a CC to nic przyjemnego i dobrego .
 
Do 4 kwietnia do północy.
Ja nie mam sily na rodzenie wyjde po 10 schodach to mam ochote umrzec a co dopiero rodzic
Współczuję, trzymam kciuki żebyś wróciła do zdrowia przed porodem. Jeśli chodzi o CC to wiadomo, wszystko zależy od lekarza. Mam nadzieję że Twój będzie wyrozumiały i obiektywnie oceni jaki poród będzie lepszy w Twoim przypadku. Nawet jeśli wolisz CC a będziesz musiała rodzic naturalnie, to spróbuj się trzymać chociaż tego, że tak jest lepiej dla dziecka - może doda Ci to sił. Ja sama nie potrafię zdecydować jaki poród bym wolała, więc cieszę się, że to nie Ja decyduje 😅
 
reklama
Do góry