reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
U mnie w sumie nic nowego wszystko boli zgagi zero.
Dzis bylam w szpitalu na wizycie 37 tydzien mala ma tylko 2035 gram [emoji85]
Glowka juz bardzo nisko.
19 dni do terminu.
Ale mysle ze sie wczesniej zacznie.

Gratulacje dla wszystkich mam ktore maja to juz za soba [emoji4]
 
U mnie w sumie nic nowego wszystko boli zgagi zero.
Dzis bylam w szpitalu na wizycie 37 tydzien mala ma tylko 2035 gram [emoji85]
Glowka juz bardzo nisko.
19 dni do terminu.
Ale mysle ze sie wczesniej zacznie.

Gratulacje dla wszystkich mam ktore maja to juz za soba [emoji4]
Ojej, to maleństwo 😍
Oby tylko byla zdrowa, wiadomo, że USG jest szacunkowe, ale chyba musisz zaopatrzyć się w maleńkie ubranka 😍
 
Mnie boli wszystko w środku jak tylko się położę 😞 bez względu na to na którym boku leze. Po nocy to samo, bolą mnie wnętrzności i przechodzi mi dopiero po godzinie, jak sobie pospaceruje po domu. Zgage też mam, ale do zniesienia. Nie mogę się już doczekać rozwiązania - zostało mi 10 dni do planowej cesarki. A teraz w czwartek jeszcze ostanie USG przed wystawieniem skierowania, więc zobaczę w końcu co tam u mojej kruszynki ❤️
 
Oj mnie tez wssystko boli mam juz tak bardzo dosc [emoji85]
Mam nsdzieje ze to ostatni tydzien taki [emoji85]
Mnie boli wszystko w środku jak tylko się położę [emoji20] bez względu na to na którym boku leze. Po nocy to samo, bolą mnie wnętrzności i przechodzi mi dopiero po godzinie, jak sobie pospaceruje po domu. Zgage też mam, ale do zniesienia. Nie mogę się już doczekać rozwiązania - zostało mi 10 dni do planowej cesarki. A teraz w czwartek jeszcze ostanie USG przed wystawieniem skierowania, więc zobaczę w końcu co tam u mojej kruszynki [emoji3590]
 
reklama
Co tam dziewczyny u was? Narazie cisza? Na kiedy wg macie terminy?
Mi zostalo 20 dni do terminu.
Cisza jak makiem zasiał haha😁
Wlansie siedzę u fryzjera, pochodziłam dzis trochę to czuję główkę naprawdę mega nisko, umówiłam się z moją córką, ze jak wrócimy do domku, posprzatamy i zjemy obiad to może się rodzic 😅 Ciekawe czy mnie poslucha 😂🤔 u mnie jeszcze równo dwa tygodnie do terminu
 
Do góry