reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Położna mi powiedziała że gdy są grudki to znaczy że pokarm tłusty. Ale to dobrze 😉
U nas najlepszą noc od początku! Młody co 3 h się budził, zjadał i zasypiał ☺️
Także i ja się wyspałam, mimo że z przerwami 😉
To dobrze wiedzieć :) niby 3dziecko a się nie zagłebiałam w to 🙈🙈
U nas też co 3 godz także idzie się wyspać 😊
Dziewczyny któraś tu pisała o tych kroplach biogai, one pomagają na brzuszek? Widzicie efekty?
Ja pisałam ☺☺ nam pomaga, mała tak nie płacze, zaczęła lepiej odbijać, także polecam 😊
 
To dobrze wiedzieć :) niby 3dziecko a się nie zagłebiałam w to 🙈🙈
U nas też co 3 godz także idzie się wyspać 😊

Ja pisałam ☺☺ nam pomaga, mała tak nie płacze, zaczęła lepiej odbijać, także polecam 😊
A przy kupkach robi różnicę? U mnie małej ciężko gazy i kupka wychodzi i się własnie nad nim zastanawiam? 🤔🤔
 
@ewon Jak oceniasz 3 poród? Szybciej, łatwiej, bardziej bolało niż poprzednie?
Mój teraz był drugi i mam wrażenie, że bolalo bardziej, chociaż mega szybko bo 1,5h 😁 No i obkurczanie macicy to był koszmar, aż mi niedobrze było i słabo się robiło, ciemno przed oczami...
Zastanawiam się czy przy ewentualnym trzecim zdążyłabym dojechać do szpitala 😄
 
Hej ;)
@PaulinxBB ja jeszcze nie urodziłam.. dzisiaj od kilku godzin mam jakieś dziwne przeczucie.. nie wiem czy to Mała się tak w brzuchu przewala czy brzuch mi mocno twardnieje bo to jakieś pierwsze skurcze.. ehh

Poza tym ogólnie to siedzi mi dalej wysoko.. mam wrażenie jakby była poprzecznie ułożona.. bo u góry twardo A na dole brzucha kompletnie nic nie czuć..
 
reklama
U mnie tez nic oprucz tego ze co zjem to jestmem w toalecie i mnie w srodku juz tak wszystko strasznie boli czekam na skurcze albo az wody odejda.

Przy kolejnym dziecku po porodzie przy karmieniu jak sie macica obkurcza to tak bol niesamowity [emoji849]
 
Do góry