reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
A jak wygląda?
Pierwszy z dzisiaj, drugi z wczoraj. Dzisiaj zmieniła mi się owulacja, co zupełnie nie pokrywa się z odczuciami i tym co zawsze było. Bardziej pasowałby mi ten drugi wykres porównując z objawami, ale nic nie jest takie jak było zawsze. Poza tym objawów nie mam żadnych, nic a nic czuję się jakbym w ogóle nie miała nigdy okresu, nic nie boli, nie kłuje, piersi normalne, plamienia nie ma. Mogłoby być tak zawsze :-)
Screenshot_20200713-104227_Femometer.jpeg
Screenshot_20200712-162040_Femometer.jpeg
 
No tem. Idzie w górę więc to chyba dobry znak [emoji16]
Pierwszy z dzisiaj, drugi z wczoraj. Dzisiaj zmieniła mi się owulacja, co zupełnie nie pokrywa się z odczuciami i tym co zawsze było. Bardziej pasowałby mi ten drugi wykres porównując z objawami, ale nic nie jest takie jak było zawsze. Poza tym objawów nie mam żadnych, nic a nic czuję się jakbym w ogóle nie miała nigdy okresu, nic nie boli, nie kłuje, piersi normalne, plamienia nie ma. Mogłoby być tak zawsze :-)Zobacz załącznik 1147752Zobacz załącznik 1147753
 
Witajcie dziewczyny, nam się nie udało w cyklu na marzec. Czekam na @ którą powinnam dziś lub jutro dostać. Wczoraj byłam u lekarza, niestety stwierdził że owulacja była Ale się nie udało. Więc będziemy próbować na kwiecień :) Ale to jeszcze trochę:) trzymam kciuki za Was i mam nadzieję że za jakiś czas nam wszystkim starającym się uda :)
 
reklama
Do góry