reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Badania prenatalne są na NFZ jeśli wasz ginekolog da wam, skierowanie. MOJA siostra dostała takie skierowanie i cos tam gin napisał i miała darmowe prenatalne mimo że nie ma 35+. To samo znajoma, gin się jej pytał chcesz iść na prenatalne a ona ok No i dostała skierowanie bez problemu.
 
reklama
U mnie to samo, po poronieniu ostatni rok ciężki i mało rozmawiamy o ciąży
Mi wogole dzis się chce płakać najpierw zla byłam teraz chce mi sie płakać, muszę znaleźć zajecie do 17
To widzę, że tak Ci świrują hormony jak mi...ja wczoraj wieczorem ryczałam, bo mąż powiedział, że za mało słoną zupę zrobiłam 🙄🙄🙄🙈 masakra, nie mogłam się uspokoić z dobre 30min...😳😳😂
 
Nawet nie wiedziałam, że są przypadki, że są możliwe prenatalne na NFZ 🤔 no ale ja się nie łapie na to niestety😝
Ja też się nie łapie 🤷🏻‍♀️ Ale moja siostra korzystała rok temu bo ciąża w wieku 38 lat ;) choć te testy pappa tylko ją niepotrzebnie nastraszyły, a to przecież tylko ocena statystyczna ukazująca prawdopodobieństwo wystąpienia wad genetycznych a nie pewniak na 100%, że będą wady. Finalnie stres okazał się nie potrzebny bo bąbelek urodził się cały i zdrowy 😊
 
Witam mam pytanie co o tym myślicie. Mam jutro lekarza ale wolę was się zapytać robiłam trzy razy test. W tamtym tygodniu w sobotę i wyszła bardzo blada kreska. Poczekałam tydzień i zrobiłam znowu i wyszła już ciemna. Zdjęcie poniżej. Dodam że okresu nie dostałam, ale zato pobolewa mnie brzuch
 

Załączniki

  • IMG_20200820_121700.jpg
    IMG_20200820_121700.jpg
    272,8 KB · Wyświetleń: 42
Tak, zrobię jeszcze raz w piątek 😉 a juz masz wynik? 😁
Tak, wczorajsza 196 i progesteron 13,4 :)
Witam mam pytanie co o tym myślicie. Mam jutro lekarza ale wolę was się zapytać robiłam trzy razy test. W tamtym tygodniu w sobotę i wyszła bardzo blada kreska. Poczekałam tydzień i zrobiłam znowu i wyszła już ciemna. Zdjęcie poniżej. Dodam że okresu nie dostałam, ale zato pobolewa mnie brzuch
Gratulacje! Piękna kreska :)
 
Witam mam pytanie co o tym myślicie. Mam jutro lekarza ale wolę was się zapytać robiłam trzy razy test. W tamtym tygodniu w sobotę i wyszła bardzo blada kreska. Poczekałam tydzień i zrobiłam znowu i wyszła już ciemna. Zdjęcie poniżej. Dodam że okresu nie dostałam, ale zato pobolewa mnie brzuch
Gratulacje 😉 robiłaś betę? Ciąża jak nic 😁
 
reklama
Badania prenatalne są na NFZ jeśli wasz ginekolog da wam, skierowanie. MOJA siostra dostała takie skierowanie i cos tam gin napisał i miała darmowe prenatalne mimo że nie ma 35+. To samo znajoma, gin się jej pytał chcesz iść na prenatalne a ona ok No i dostała skierowanie bez problemu.
Też znam taki przypadek, że gin coś zapisał, że wydaje mu się, że coś nie tak i było badanie na NFZ. Ja badanie robię na Polnej w Poznaniu i też się już pozmieniało bo na NFZ robią tylko około tego 12tc a połówkowego już nie :/
 
Do góry