reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziękuję! ❤️
02.04.2021 🤩 a u Ciebie?
gratulacje jeszcze raz i w kwietniowych mamach już pozostaniemy 🥰😍 Ja mam termin na 01.04.2020 😂 w prima aprillis 🙈 Jak się czujecie mamuśki? Ja tez wstaje o 6 i nie mogę już zasnac. Dziś czeka mnie mała imprezka urodzinowa, mamy gości, zrobilam rano sałatkę i wrocilam do lozka bo padam, zmęczona jestem 😒 Dodatkowo rano wyszła opryszczka. ☹️
 
gratulacje jeszcze raz i w kwietniowych mamach już pozostaniemy 🥰😍 Ja mam termin na 01.04.2020 😂 w prima aprillis 🙈 Jak się czujecie mamuśki? Ja tez wstaje o 6 i nie mogę już zasnac. Dziś czeka mnie mała imprezka urodzinowa, mamy gości, zrobilam rano sałatkę i wrocilam do lozka bo padam, zmęczona jestem 😒 Dodatkowo rano wyszła opryszczka. ☹️
Dziękuję ślicznie! 😍
Fajnie, że mamy terminy tak bardzo zbliżone do siebie, będzie raźniej 😊 Nas czeka i Prima Aprilis i Święta, także ten kwiecień 2021 zapowiada się bardzo ciekawie 😃
Mnie od rana dzisiaj męczą delikatne mdłości 😤 nie wiem jak sobie z tym poradzić, bo mąż wypił całą Colę, a sklepy zamknięte 😭 jakieś porady?
Ja dodatkowo zaczęłam się trochę martwić, bo 10.08 mamy zaplanowane wczasy na Rodos... to wtedy będzie mój 6 tc. Raczej nie zamierzam rezygnować z wyjazdu, bo już całość opłacona i by nam przepadło, a poza tym to mój urodzinowy wyjazd z okazji 30-tki 😃 ale tyle się naczytałam o promieniowaniu kosmicznym, wadach płodu i poronieniach, że zaczęłam się stresować 😤 co myślicie na ten temat? Co wy byście zrobiły na moim miejscu?
 
gratulacje jeszcze raz i w kwietniowych mamach już pozostaniemy [emoji3059][emoji7] Ja mam termin na 01.04.2020 [emoji23] w prima aprillis [emoji85] Jak się czujecie mamuśki? Ja tez wstaje o 6 i nie mogę już zasnac. Dziś czeka mnie mała imprezka urodzinowa, mamy gości, zrobilam rano sałatkę i wrocilam do lozka bo padam, zmęczona jestem [emoji19] Dodatkowo rano wyszła opryszczka. [emoji3525]

Czyli przygotowania do imprezki na raty [emoji6]. Twoje urodzinki, czy kogoś z bliskich?
 
Dziękuję ślicznie! [emoji7]
Fajnie, że mamy terminy tak bardzo zbliżone do siebie, będzie raźniej [emoji4] Nas czeka i Prima Aprilis i Święta, także ten kwiecień 2021 zapowiada się bardzo ciekawie [emoji2]
Mnie od rana dzisiaj męczą delikatne mdłości [emoji36] nie wiem jak sobie z tym poradzić, bo mąż wypił całą Colę, a sklepy zamknięte [emoji24] jakieś porady?
Ja dodatkowo zaczęłam się trochę martwić, bo 10.08 mamy zaplanowane wczasy na Rodos... to wtedy będzie mój 6 tc. Raczej nie zamierzam rezygnować z wyjazdu, bo już całość opłacona i by nam przepadło, a poza tym to mój urodzinowy wyjazd z okazji 30-tki [emoji2] ale tyle się naczytałam o promieniowaniu kosmicznym, wadach płodu i poronieniach, że zaczęłam się stresować [emoji36] co myślicie na ten temat? Co wy byście zrobiły na moim miejscu?

Na mdłości dobre są migdały lub imbir.. no trochę trudna sytuacja z tym wyjazdem... Może skonsultuj to z lekarzem
 
Dziękuję ślicznie! 😍
Fajnie, że mamy terminy tak bardzo zbliżone do siebie, będzie raźniej 😊 Nas czeka i Prima Aprilis i Święta, także ten kwiecień 2021 zapowiada się bardzo ciekawie 😃
Mnie od rana dzisiaj męczą delikatne mdłości 😤 nie wiem jak sobie z tym poradzić, bo mąż wypił całą Colę, a sklepy zamknięte 😭 jakieś porady?
Ja dodatkowo zaczęłam się trochę martwić, bo 10.08 mamy zaplanowane wczasy na Rodos... to wtedy będzie mój 6 tc. Raczej nie zamierzam rezygnować z wyjazdu, bo już całość opłacona i by nam przepadło, a poza tym to mój urodzinowy wyjazd z okazji 30-tki 😃 ale tyle się naczytałam o promieniowaniu kosmicznym, wadach płodu i poronieniach, że zaczęłam się stresować 😤 co myślicie na ten temat? Co wy byście zrobiły na moim miejscu?
myśle, ze niejedna kobieta nieraz nie wiedziała, ze jest w ciąży i leciała. Niektóre podobno tez rodziły w samolocie ✈️😁 ja raczej bym leciała odpocząć. Uważaj tylko na miejscu żeby nie przebywać w tłumach 😁
 
reklama
U mnie 3 lub 4 kwietnia (kalkulatory ciąży różnie pokazują)
U mnie 3 lub 4 kwietnia (kalkulatory ciąży różnie pokazują)
To widzę, że we 3 mamy terminy porodu dzień po dniu 😃 ciekawie jak to wyjdzie w praniu 😊

Na mdłości dobre są migdały lub imbir.. no trochę trudna sytuacja z tym wyjazdem... Może skonsultuj to z lekarzem
Dziękuje, spróbuje, może mleko migdałowe mi pomoże 😃 imbir też niestety mi się skończył 😭

mojego narzeczonego 😘 Dokładnie na raty wszystko. Jeszcze czeka mnie sprzątanie, bo mój niestety dziś pracuje do 14. 😁 Tez jesteście takie zmęczone? Kiedy planujecie wizytę u ginekologa? 😊
No ja póki co odkąd wstałam to narazie nie odczuwam jakiegoś zmęczenia, ale pewnie w połowie dnia mnie zetnie, a też mamy dzisiaj małą imprezkę - grilla imieninowego mojej mamy 🤪 mam nadzieje, że to przetrwam 😄
A do ginekologa właśnie nie wiem czy za tydz czy za dwa... póki co miałam teleporade i mam zlecone badania , także chyba w tym tygodniu się wybiorę ;)

myśle, ze niejedna kobieta nieraz nie wiedziała, ze jest w ciąży i leciała. Niektóre podobno tez rodziły w samolocie ✈️😁 ja raczej bym leciała odpocząć. Uważaj tylko na miejscu żeby nie przebywać w tłumach 😁
Dziękuje 😍😍😍 Twój wpis mnie uspokoił 😊 dokładnie, też tak myśle, że tak czy siak to zależy od organizmu kobiety. Z tego co wyczytałam to nie ma bezwzględnych przeciwwskazań, ale wiadomo różnie może być. Trzeba być dobrej myśli 😊 A odpoczynek mi się przyda. Już tak mi się marzą wakacje! 🔅 🌴🌴🌴

A z lekarzem to skonsultuje, ale nawet czytając w internecie zauważyłam, że co lekarz to inna opinia 😋
 
Do góry