reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, od dwóch dni mam straszne mdłości i usypiam jak tylko siadam... Pracuje 8h przed komputerem tylko mam umowę próbna na 3 miesiące (jestem w 6tyg ciąży). Czy myślicie że mogę wziąć L4? Czy pracodawca może mnie wtedy zwolnić? Nie planowałam iść tak wcześnie na zwolnienie ale czuję wczoraj dwa razy usnęłam w pracy, dobrze, że szef nie widział 🙈
 
Hej, zkrwawienoem mam to samo, z rana duzo pozniej troszke. Jestem 8+0
Miałaś USG?

Trzymam mocno mocno kciuki, daj znać po badaniu. Może to z nadżerki, może krwiak się oprożnia, jeśli nie miałaś USG to faktycznie trzeba poczekać. A byłaś na SOR, mają tam ginekologie?
Hej, ja byłam na Emergnacy angielskim i wysłali mnie na oddział dla wczesnych ciąż. Tam ginekolog jest w ciągu dnia jak są otwarci.
 
Cześć dziewczyny 🥰😘
Ah jakoś trochę lepiej ale tak trochę .... stać mogę ale już się po coś nachylić to dramat 😉 i to teraz jak miałam śmigać z maluchami po wyprawki do szkoły 😌🥺 leżę i odpoczywam o 16 dzwonię do ginekologa zapisać wizytę
Nie schylaj sie, absolutnie żadnego martwego ciągu, podnieść cos z nóg nie wyginaj kręgosłupa w łuk, za silne przeciążenie.
Leżac kręgosłup MUSI dotykać powierzchni koniecznie. Sama mam uszkodzony kręgosłup na dolnych odcinkach, wiem co to znaczy. Trzymaj się Kochana, przejdzie i powodzneia z wyprawkami ❤!!!
 
Ja też pracuję w korpo, ale akurat w moim dziale nie ma jasno wyznaczonej ścieżki kariery. Pracuje już 7 lat w tej firmie i dalej jestem ma najniższym stanowisku. W lutym rozmawiałam że swoim szefem i miałam dostać ten awans a potem wybuchła epidemia i wszystko wzięło w łeb. Teraz jestem w ciąży i chciałam ugrać jeszcze coś póki nic nie widać. Podejrzewam że i tak nic z tego nie wyjdzie no będą się zasłaniać zła koniunktura, covidem i zostanie tak jak jest, ale wtedy położę im L4. bo jeśli oni mnie nie doceniają to nie będę się szczypać.
Coooo 😱
Gdyby nie ciąża to bym Ci powiedziała - uciekaj stamtąd jak najprędzej 🤪
U nas w tym roku mimo pandemii wszystkie coroczne podwyżki i awanse się odbyły ;)
Ja w 4 lata praktycznie osiągnęłam szczyt w swoim dziale ciężką pracą, ale dzięki temu mam spokojną głowę będąc w ciąży jeśli chodzi o prace i zarobki 😉 a po macierzyńskim na pewno zacznę rozglądać się za czymś nowym, bo uważam że 4 lata w jednym miejscu to już długo 🤷🏻‍♀️ Czas na nowe challenge! 😂
 
Dziewczyny, od dwóch dni mam straszne mdłości i usypiam jak tylko siadam... Pracuje 8h przed komputerem tylko mam umowę próbna na 3 miesiące (jestem w 6tyg ciąży). Czy myślicie że mogę wziąć L4? Czy pracodawca może mnie wtedy zwolnić? Nie planowałam iść tak wcześnie na zwolnienie ale czuję wczoraj dwa razy usnęłam w pracy, dobrze, że szef nie widział 🙈
Chyba salezy w ktorym tygodniu ciazy konczy Ci sie umowa?
 
reklama
To też moja druga ciąża i podekscytowanie dużo mniejsze.. wiadomo, cieszę się, ale.. jakoś tej ciąży nie czuje, podniosło mnie to że nie jestem w tym sama.[emoji39] bo już się martwiłam że jest że mną coś nie tak..

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.[emoji110][emoji110]

Ja już pierwsza wizyte miałam, ale taka jakaś szybka i gin. za bardzo nie rozmowny, kolejną mam 8.09.[emoji4]
No dokładnie, ja też się cieszę że dużo z was to czuje ze nie jestem sama, potwierdza to tylko ze jest wszystko ok, i druga ciąża człowiek się tak już nie fascynuje,😜
 
Do góry