reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Czesc Dziewczyny,
sledze Wasze historie juz od samego poczatku, jednak dopiero dzis zdecydowalam sie do Was dolaczyc :)
Bylam dzis na drugiej wizycie u mojej pani ginekolog i wg. OM i USG to 10 tydzien (9t + 3d). Termin porodu wychodzi na koniec marca, mimo to mam dziwne przeczucie, ze bedzie to jednak poczatek kwietnia. :)
To moja pierwsza ciaza i przyznam sie, ze bardzo sie stresuje.
Mimo to mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze :)
Za dwa tygodnie mam juz badanie prenatalne i test geneteczny :O

Pozdrawiam i trzymam za Was wszystkie kciuki!
Witam kolejną mamuśkę!
Mam to samo uczucie, to pierwsza moja ciąża i ciągle świruje czy wszystko jest ok 😃 jakbym mogła to bym chodziła codziennie na wizyty, a tu dopiero mnie czeka druga wizyta 02.09 po miesiącu od pierwszej 😭 ale już tylko tydzień, mam nadzieje, że również będę mogła podzielić się dobrymi wieściami! 😊
 
reklama
Ja po dzisiejszych badaniach, pierdzioszek ma 2,21cm i machał do mnie nogami aż się lekarz śmiał. :D powiedziałam że chciałabym zrobić badania prenatalne USG i pappa to powiedział że zrobimy na wizycie za 3 tygodnie. :)
Kolejna cudowna wiadomość dzisiejszego dnia! 😊 aż miło czytać! I tak wam zazdroszczę, już chce usg i dowiedzieć się czy wszystko dalej jest ok, a tu jeszcze tydzień 🤭
A który masz tc?
 
Czesc Dziewczyny,
sledze Wasze historie juz od samego poczatku, jednak dopiero dzis zdecydowalam sie do Was dolaczyc :)
Bylam dzis na drugiej wizycie u mojej pani ginekolog i wg. OM i USG to 10 tydzien (9t + 3d). Termin porodu wychodzi na koniec marca, mimo to mam dziwne przeczucie, ze bedzie to jednak poczatek kwietnia. :)
To moja pierwsza ciaza i przyznam sie, ze bardzo sie stresuje.
Mimo to mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze :)
Za dwa tygodnie mam juz badanie prenatalne i test geneteczny :O

Pozdrawiam i trzymam za Was wszystkie kciuki!
Pięknie!!! Graaatki ❤
Jesteś 5 dni do przodu, ale ja prenatalne mam na 11.09, wiec podobnie!!
Niech rosną Maluchy!!! 🙂😀
 
reklama
Witam kolejną mamuśkę!
Mam to samo uczucie, to pierwsza moja ciąża i ciągle świruje czy wszystko jest ok 😃 jakbym mogła to bym chodziła codziennie na wizyty, a tu dopiero mnie czeka druga wizyta 02.09 po miesiącu od pierwszej 😭 ale już tylko tydzień, mam nadzieje, że również będę mogła podzielić się dobrymi wieściami! 😊

Dziekuje za mile przywitanie! :)
Rozumiem doskonale, ze juz nie mozesz sie doczekac kolejnej wizyty - ja tez musialam czekac az miesiac.
Zdecydowanie najdluzszy miesiac w moim zyciu! :D
Trzymam kciuki, zeby ten tydzien szybko zlecial. :)
 
Do góry