reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Mamuśki, który test z Rossmana jest wiarygodny? Bobotest?pinktest? Facelle? Bo słyszałam że któreś fałszywie dawały wyniki dodatnie ...
 
reklama
Tak, bo lekarz kazał zrobić przyrost przed wizytą we wtorek i wczoraj miałam bete koło 21 tys, ale czytałam, że od 6 tys beta zwalnia, a przyrost o 66% jest przez pierwsze 4 tygodnie...moja beta jest bardzo wysoka jak na 4-5 tc, także cały czas mam w głowie, że to mogą być bliźniaki
ja mam jeszcze wyższa bete, jak miałaś 15 tys to ja miałam 20 🙈 a termin mamy ten sam😁 w ramach ciekawostki powiem wam, ze lata temuOk 10 lat temu Cyganka zaczepiła mnie w Katowicach i powrozyla z ręki, powiedziała, ze będę miała bliźniaki z szatynem. Ten szatyn się teraz zgadza, a czy bliźniaki zobaczymy. Mój się śmieje, ze będą bliźniaki przy takiej becie 🙈😁
 
Ostatnia edycja:
Kurde te Wasze Bety są
Ogromne!!!
Ja
30.07 miałam 39
Dziś
1.08 mam 108

Dlaczego są takie roznice między nami ?
Ostatnia @ 1.07
Termin porodu wychodzi na 8.04
 

Załączniki

  • FD386A3D-59CC-4E58-AC53-7B75E11E2782.png
    FD386A3D-59CC-4E58-AC53-7B75E11E2782.png
    50,3 KB · Wyświetleń: 47
Kurde te Wasze Bety są
Ogromne!!!
Ja
30.07 miałam 39
Dziś
1.08 mam 108

Dlaczego są takie roznice między nami ?
Ostatnia @ 1.07
Termin porodu wychodzi na 8.04
ja w dzień terminu @ miałam 486,9, później po 48h miałam 1777, a po tygodniu 21 tys. 🤷🏻‍♀️ Ja jak miałam taka niska bete to niestety poroniłam, ale każdy organizm jest rożny. Pewnie miałaś później owulacje 😘
 
Miałam 1.07
I kolejna miałam dostać 30.07
(Nie dostałam- zrobiłam
Testy i pierwsza betę - wyszła 40)

A dziś po 48h wyszła 108..

Przyrost okej tylko wartość w porównaniu do waszych tysięcznych taka niska
spokojnie, póki jest w normie to nie ma czym się stresować 😘 każdy kobiety organizm jest inny, ja miałam ostatnia @19.06, a owulacja byla 7 lipca
 
reklama
Do góry