reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Kurde te Wasze Bety są
Ogromne!!!
Ja
30.07 miałam 39
Dziś
1.08 mam 108

Dlaczego są takie roznice między nami ?
Ostatnia @ 1.07
Termin porodu wychodzi na 8.04

Każdy organizm jest inny, ja miałam na początku 66 później 268 a 2 dni później 828. Wazne żeby przyrost był dobry Wg. Kalkulatora beta hcg 🙂 nic się nie przejmuj wszystko jest dobrze 🙂
 
Każdy organizm jest inny, ja miałam na początku 66 później 268 a 2 dni później 828. Wazne żeby przyrost był dobry Wg. Kalkulatora beta hcg 🙂 nic się nie przejmuj wszystko jest dobrze 🙂

Dzieki wam dziewczyny❣️ Pójdę w pon i na razie będę obserwować sobie ta betę.. nie ma co usg myśle i tak za wczesnie
 
Miałam 1.07
I kolejna miałam dostać 30.07
(Nie dostałam- zrobiłam
Testy i pierwsza betę - wyszła 40)

A dziś po 48h wyszła 108..

Przyrost okej tylko wartość w porównaniu do waszych tysięcznych taka niska
Widocznie owulacja była dużo pozniej. Też miałam om 1 lipca i dopiero dziś test pokazał cień cienia a trzy dni temu beta wynosiła zaledwie <1,2 , miałam tak cztery lata temu przy synku że owulka wypadła dużo dużo później ale synek na szczęście urodził się zdrowy, dziś wiem że znowu była dużo później skoro pokazało mi dopiero cień cienia ale aż wierzyc mi się nie chce że za pierwszym cyklem udało nam się trafić dzidzie 😅😲jutro zatestuje rano, mam nadzieję że będzie nadal coś widać i że rzeczywiście to ciąża ❤️
 
Widocznie owulacja była dużo pozniej. Też miałam om 1 lipca i dopiero dziś test pokazał cień cienia a trzy dni temu beta wynosiła zaledwie <1,2 , miałam tak cztery lata temu przy synku że owulka wypadła dużo dużo później ale synek na szczęście urodził się zdrowy, dziś wiem że znowu była dużo później skoro pokazało mi dopiero cień cienia ale aż wierzyc mi się nie chce że za pierwszym cyklem udało nam się trafić dzidzie 😅😲jutro zatestuje rano, mam nadzieję że będzie nadal coś widać i że rzeczywiście to ciąża ❤️
O jaaaa ale super!!!! Spadłaś mi z nieba!! Mi taki cień cienia wyszedł dwa dni temu - 30.07 gdzie właśnie już powinno być mocno widoczne na teście... niby :) ale mnie pocieszylas ze już mialas taka sytuacje na własnej skórze ❣️❣️❣️ Jestem spokojniejsza :))
 
reklama
Do góry