reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny mam pytanko czy wam tez wydziela się śluz w 1 trymestrze ? Bo u mnie już od 3 dni występuje, nie wiem czy to powód do zmartwień ?
Też mam śluz i to taki biało-kremowy i jest to jak najbardziej normalne w ciąży, warto się zaopatrzyć we wkładki nieperfumowane, bo śluzu będzie z każdym dniem więcej
 
reklama
Po co wam te bety? W pierwszej ciąży nie robilam, lekarka zaczela mowic o ciąży gdy na USG zobaczyła serce. Teraz ide do lekarza w 7. tyg i tez czekam na serduszko. Moje kolezanki jesli betę robiły to po to, by wcześnie się o ciąży dowiedzieć 😉
Ja też nie robię, kreski są widoczne a do 12tyg i tak wiele może się stać, po co się stresować tą beta.. Ja mam wizytę 24.08 więc już napewno powinno być serduszko i wtedy zaczynam się cieszyć ciąża.. Póki co żyje jakby jej nie było, choć po cichu się cieszę..
 
Ja też nie robię, kreski są widoczne a do 12tyg i tak wiele może się stać, po co się stresować tą beta.. Ja mam wizytę 24.08 więc już napewno powinno być serduszko i wtedy zaczynam się cieszyć ciąża.. Póki co żyje jakby jej nie było, choć po cichu się cieszę..
Ale to też idzie w drugą stronę. Nic dziwnego jeżeli kobieta stara się długo to chce prawdzie czy beta dobrze przyrasta. ;)
 
Dziewczyny, a czy jest sens zastanawiać się po co robimy? Możemy takie same pytanie zadać czemu wy nie robicie 😜 Każda niech robi co uważa za słuszne i tyle. Zreszta jak któraś z nas jest na forum pierwszy raz i jest w pierwszej ciąży, jak wrzuci test ciążowy na forum to nie ma odpowiedzi, która nie mówi zeby wykonać bete żeby ciąże potwierdzić. Ktoś zrobił to zrobił, jeżeli wy nie zrobiłyście to nie zrobilyscie i tyle. Później będą posty dlaczego tak robicie z dzieckiem, a nie inaczej.
 
Ja w drugiej ciąży po wcześniejszym poronieniu kolejnym razem jak zobaczyłam kreski poszłam zrobić betę. Tak dla pewności, żeby w razie czego wiedzieć czy znowu nic z tego czy mogę się cieszyć ;)
Dziewczyny, a czy jest sens zastanawiać się po co robimy? Możemy takie same pytanie zadać czemu wy nie robicie 😜 Każda niech robi co uważa za słuszne i tyle. Zreszta jak któraś z nas jest na forum pierwszy raz i jest w pierwszej ciąży, jak wrzuci test ciążowy na forum to nie ma odpowiedzi, która nie mówi zeby wykonać bete żeby ciąże potwierdzić. Ktoś zrobił to zrobił, jeżeli wy nie zrobiłyście to nie zrobilyscie i tyle. Później będą posty dlaczego tak robicie z dzieckiem, a nie inaczej.
Wlasnie. Dajcie robić innym co uważają za słuszne. ;)
 
Dziewczyny, a czy jest sens zastanawiać się po co robimy? Możemy takie same pytanie zadać czemu wy nie robicie 😜 Każda niech robi co uważa za słuszne i tyle. Zreszta jak któraś z nas jest na forum pierwszy raz i jest w pierwszej ciąży, jak wrzuci test ciążowy na forum to nie ma odpowiedzi, która nie mówi zeby wykonać bete żeby ciąże potwierdzić. Ktoś zrobił to zrobił, jeżeli wy nie zrobiłyście to nie zrobilyscie i tyle. Później będą posty dlaczego tak robicie z dzieckiem, a nie inaczej.

Z drugiej strony jak napisałam, że nie robię bety to też były pytania „dlaczego nie robisz?” 🤪 Także tak jak napisałaś to idzie w dwie strony 😃 ja zapytałam wcześniej z ciekawości, bo tak jak mowię, sugerując się forum, zapytałam dwóch lekarzy o skierowanie na betę i nie chcieli mnie skierować, mówiąc ze skoro mam pozytywny test to znaczy, ze jestem w ciąży to po co robić betę? 😋 ale niech każdy sobie robi co uważa ;)
 
reklama
Ale to też idzie w drugą stronę. Nic dziwnego jeżeli kobieta stara się długo to chce prawdzie czy beta dobrze przyrasta. ;)
Tak ja to rozumiem.. Starania itd.. Ale czy czasem nie lepiej poczekać do tego pierwszego usg? Będzie serduszko albo nie nic na to nie poradzimy, a tu przyrost bety nie taki, za mały, za duzy..w pierwszej ciąży miałam krwawienie nie duże ale myślałam że koniec, wiesz co usłyszałam od położnej? Że się zdarza i mnie nie przyjmie nawet na kontrolę zobaczyć co się dzieje bo do 12tyg może się wszystko stać widzimy się za dwa tyg, i ja dwa tyg zylam że strachem, czy coś tam jescze w środku jest (oczywiście dodam że to było w NL nie Pl), więc ja sama poprostu nie chce się stresować żadna beta..
 
Do góry