reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

Tulcia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny, a czy jest sens zastanawiać się po co robimy? Możemy takie same pytanie zadać czemu wy nie robicie 😜 Każda niech robi co uważa za słuszne i tyle. Zreszta jak któraś z nas jest na forum pierwszy raz i jest w pierwszej ciąży, jak wrzuci test ciążowy na forum to nie ma odpowiedzi, która nie mówi zeby wykonać bete żeby ciąże potwierdzić. Ktoś zrobił to zrobił, jeżeli wy nie zrobiłyście to nie zrobilyscie i tyle. Później będą posty dlaczego tak robicie z dzieckiem, a nie inaczej.

reklama

Mamadwojki91

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ja w drugiej ciąży po wcześniejszym poronieniu kolejnym razem jak zobaczyłam kreski poszłam zrobić betę. Tak dla pewności, żeby w razie czego wiedzieć czy znowu nic z tego czy mogę się cieszyć ;)
Dziewczyny, a czy jest sens zastanawiać się po co robimy? Możemy takie same pytanie zadać czemu wy nie robicie 😜 Każda niech robi co uważa za słuszne i tyle. Zreszta jak któraś z nas jest na forum pierwszy raz i jest w pierwszej ciąży, jak wrzuci test ciążowy na forum to nie ma odpowiedzi, która nie mówi zeby wykonać bete żeby ciąże potwierdzić. Ktoś zrobił to zrobił, jeżeli wy nie zrobiłyście to nie zrobilyscie i tyle. Później będą posty dlaczego tak robicie z dzieckiem, a nie inaczej.
Wlasnie. Dajcie robić innym co uważają za słuszne. ;)

Oleczqa002

Rozwiązania
0
Z drugiej strony jak napisałam, że nie robię bety to też były pytania „dlaczego nie robisz?” 🤪 Także tak jak napisałaś to idzie w dwie strony 😃 ja zapytałam wcześniej z ciekawości, bo tak jak mowię, sugerując się forum, zapytałam dwóch lekarzy o skierowanie na betę i nie chcieli mnie skierować, mówiąc ze skoro mam pozytywny test to znaczy, ze jestem w ciąży to po co robić betę? 😋 ale niech każdy sobie robi co uważa ;)

Patii_666

Rozwiązania
1
Ale to też idzie w drugą stronę. Nic dziwnego jeżeli kobieta stara się długo to chce prawdzie czy beta dobrze przyrasta. ;)
Tak ja to rozumiem.. Starania itd.. Ale czy czasem nie lepiej poczekać do tego pierwszego usg? Będzie serduszko albo nie nic na to nie poradzimy, a tu przyrost bety nie taki, za mały, za duzy..w pierwszej ciąży miałam krwawienie nie duże ale myślałam że koniec, wiesz co usłyszałam od położnej? Że się zdarza i mnie nie przyjmie nawet na kontrolę zobaczyć co się dzieje bo do 12tyg może się wszystko stać widzimy się za dwa tyg, i ja dwa tyg zylam że strachem, czy coś tam jescze w środku jest (oczywiście dodam że to było w NL nie Pl), więc ja sama poprostu nie chce się stresować żadna beta..

Mamadwojki91

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Z drugiej strony jak napisałam, że nie robię bety to też były pytania „dlaczego nie robisz?” 🤪 Także tak jak napisałaś to idzie w dwie strony 😃 ja zapytałam wcześniej z ciekawości, bo tak jak mowię, sugerując się forum, zapytałam dwóch lekarzy o skierowanie na betę i nie chcieli mnie skierować, mówiąc ze skoro mam pozytywny test to znaczy, ze jestem w ciąży to po co robić betę? 😋 ale niech każdy sobie robi co uważa ;)
Ja tylko napisałam, że mnie zdziwiło takie podejście lekarza bo dwie kreski nie zawsze oznaczają ciążę. Znam przypadek taki ;) a to czy ktoś robi betę czy nie to każdy tam jak uważa robi :)

Mamadwojki91

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Tak ja to rozumiem.. Starania itd.. Ale czy czasem nie lepiej poczekać do tego pierwszego usg? Będzie serduszko albo nie nic na to nie poradzimy, a tu przyrost bety nie taki, za mały, za duzy..w pierwszej ciąży miałam krwawienie nie duże ale myślałam że koniec, wiesz co usłyszałam od położnej? Że się zdarza i mnie nie przyjmie nawet na kontrolę zobaczyć co się dzieje bo do 12tyg może się wszystko stać widzimy się za dwa tyg, i ja dwa tyg zylam że strachem, czy coś tam jescze w środku jest (oczywiście dodam że to było w NL nie Pl), więc ja sama poprostu nie chce się stresować żadna beta..
No dobrze. Każdy robi jak uważa. Niektóre kobiety nie chcą poprostu żyć złudne nadzieja i wola się upewnic wcześniej czy to już ten czas kiedy w końcu się udało czy kolejny raz nic z tego. Każdy ma swoje myślenie, swoje podejście i swoje uczucia ;)

Oleczqa002

Rozwiązania
0
Ja tylko napisałam, że mnie zdziwiło takie podejście lekarza bo dwie kreski nie zawsze oznaczają ciążę. Znam przypadek taki ;) a to czy ktoś robi betę czy nie to każdy tam jak uważa robi :)
Tzn ... ciąże muszą oznaczać, bo hormon beta HCG jest wydzielany dopiero w ciąży, ALE czy to jest ciąża prawidłowa czy np. bezzarodkowa to druga sprawa, chociaż nawet w bezzarodkowej beta też rośnie, także chyba nie ma reguły 🤷🏻‍♀️ Najbardziej miarodajne będzie usg, ale w moim przypadku to będzie dopiero 02.09 😭 przecież to kupa czasu, nie wiem jak ja wytrzymam do tej pory w niewiedzy 🤷🏻‍♀️

Mamadwojki91

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Tzn ... ciąże muszą oznaczać, bo hormon beta HCG jest wydzielany dopiero w ciąży, ALE czy to jest ciąża prawidłowa czy np. bezzarodkowa to druga sprawa, chociaż nawet w bezzarodkowej beta też rośnie, także chyba nie ma reguły 🤷🏻‍♀️ Najbardziej miarodajne będzie usg, ale w moim przypadku to będzie dopiero 02.09 😭 przecież to kupa czasu, nie wiem jak ja wytrzymam do tej pory w niewiedzy 🤷🏻‍♀️
Nie tylko w ciąży ten hormon się podwyższa, ale to już skrajne przypadki. :)

reklama

Mamadwojki91

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
No tak, różne dziwne odstępstwa od reguły mogą się wydarzyć, ale wątpię żeby tak było u mnie, bo wcześniej tego hormonu nie miałam, a teraz mam wiec to chyba nie jest przypadek 😃
No wiadomo, że nie :D właśnie najgorsze to czekanie od wizyty do wizyty, a potem nawet nie wiadomo kiedy ciąża zleciała 🤣

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
leeleeth kwietniowe mamy 2020 Kwietniowe mamy 2020 7102
Fanti Kwietniowe mamy 2019 Przyszłe mamy 2
D Kwietniowe mamy 2019 Kwietniowe mamy 2019 14311
A Kwietniowe mamy 2018 Kwietniowe mamy 2018 9065
samotnaja Kwietniowe mamy 2017 Dzieci urodzone w kwietniu 2017 6117
Oda1 Kwietniowe mamy 2016 Dzieci urodzone w kwietniu 2016 16255
I witam przyszłe kwietniowe mamy Dzieci urodzone w kwietniu 2014 0
A Kwietniowe Mamy 2014 - lista (bez komentarzy) Dzieci urodzone w kwietniu 2014 0
Pchla_Szachrajka Co kwietniowe mamy robia w wolnym czasie-nasze pasje i zainteresowania Dzieci urodzone w kwietniu 2013 193
pandorka Rozpakowane kwietniowe mamy :-D Dzieci urodzone w kwietniu 2011 28
M Drogie Kwietniowe Mamy Archiwum mam kwietniowych'10 3
didi Kwietniowe Mamy i ich Maluszki Dzieci urodzone w kwietniu 2009 10
E Kwietniowe mamy z Przymorza w Gdańsku Dzieci urodzone w kwietniu 2006 96
aniaslu Kwietniowe mamusie 2020 Kwietniowe mamusie 2020 45439
kroczek_k Kwietniowe dzieciaczki-zdjęcia Dzieci urodzone w kwietniu 2014 0
kroczek_k Kwietniowe dzieci:) - bez komentarza Dzieci urodzone w kwietniu 2014 1
angelaa_w Staraczki Kwietniowe :) 2013 ! Staramy się 5736
reniuszek Nasze Kwietniowe Maluszki :) bez komentarzy Dzieci urodzone w kwietniu 2012 4
joll Ale to juz było....czyli kwietniowe archiwum Archiwum mam kwietniowych'11 1188
jola466 Kwietniowe blizniaki Dzieci urodzone w kwietniu 2009 481
Madziallenka Już z nami - Kwietniowe Maleństwa !!! Dzieci urodzone w kwietniu 2007 300
Basia80 KWIETNIOWE SPOTKANIE MAJÓWEK :) Dzieci urodzone w maju 2005 26
Magdaleona Kwietniowe brzuszki - lista - uzupełnienia i poprawki! Dzieci urodzone w kwietniu 2006 72
K Kwietniowe brzuszki/mamusie :) lista Dzieci urodzone w kwietniu 2006 15
LILITH BRZUSZKI!! (MAJOWO/KWIETNIOWE) Dzieci urodzone w maju 2006r. 2974
I Kwietniowe słoneczka Dzieci urodzone w kwietniu 2006 82
ErJt Listopadowe mamy z Łodzi Łódź 0
P Czy są tu (przyszłe)mamy blogerki? Modowe porady i inspiracje... 0
E Pochwalcie się swoimi brzuszkami mamy grudniowe i usg pociechy Galeria brzuszków 0
karolinakychy Marcowe Mamy 2021 Grudniowe mamy 2020 1
Amur Ciąża do roku czasu po porodzie u mamy KP Staramy się 50
A Polskie mamy w Holandii Potrzebuję porady 1
Madzialena8787 Grudniowe mamy 2020 Przyszłe mamy 17
T Ubrania dla mamy - gdzie kupić? Październikowe mamy 2020 3
MamaTolka Marcowe mamy 2021 Marcowe mamy 2021 4706
Awuwu Mamy 2020: Warszawa Ciąża, poród, połóg 32
Mikstura Lutowe mamy 2021 Lutowe mamy 2021 3078
Dolvit Książki "Mamy dla mamy" lub inne Mamuśkowo 4
Aagusiaa Mamy z Uk i Irlandii Polnocnej Potrzebuję porady 0
Ewka34 Styczniowe mamy 2021 Przyszłe mamy 21
R Mama po raz drugi po 14 latach ! Poważna decyzja Grudniowe mamy 2020 17
Dmalw Mamy tu kadrową,która zechce pomóc? Potrzebuję porady 0
D Mamy z Malborka Potrzebuję porady 0
J Komentarz mojej mamy Potrzebuję porady 12
SzypkiJaszczomp Grudniowe mamy 2020 Grudniowe mamy 2020 21200
M Jak się czujecie Listopadowe Mamy? Listopadowe mamy 2020 11
K Organizacja urodzin w ciąży. Ciąża, poród, połóg 29
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 1
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 0
KarolinaMajewska Poszukuję mamy która miała problem u dziecka z czestym zapaleniem ucha Potrzebuję porady 8