reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Zauważyłam, że ogólnie jako ludzie stalismy sie bardzo niecierpliwi. Wszystko chcemy na już, a może warto byłoby poćwiczyć tę cierpliwość. Bycie tu i teraz, a nie w przyszłości? Ja jestem bardzo niecierpliwa, ale staram się jak mogę, bo to jest bardzo męczące. Wiem, że są kobiety, które poroniły i dlatego niecierpliwią się jeszcze bardziej. Ja tłumaczę sobie to w ten sposób, że co ma być to będzie, niektórych rzeczy nie jestem w stanie zmienić. Mam za to wpływ na swoje myśli. Teraz w nas rozwija się nowe życie, tworzą się komórki i połączenia nerwowe. Bądźmy spokojne, szczęśliwe. Dajmy temu dziecku to, czego potrzebuje, dobry start i spokojny dom na 9 miesięcy. Na to mamy wpływ, to możemy dla nich zrobić. TYlko tyle i aż tyle.
Ale jeżeli kobieta ma być spokojniejsza robiąc betę to czemu ma tego nie robić? ;)
 
reklama
Ale jeżeli kobieta ma być spokojniejsza robiąc betę to czemu ma tego nie robić? ;)
ja nie powiedziałam, że ma nie robić ;) chodzi mi o to żeby żyć spokojnie, nie stresować się. Jeśli kogos uspokaja robienie bety, to niech robi nawet codziennie. Ja robiłam juz kilka razy testy, bo to daje mi radość. Bety nie robię, bo nie mam możliwości.
 
Dziewczyny a jakie badania zrobic przy
Niedoczynnosci tarczycy?
Tak żeby iść do lekarza na usg już z czymś w ręku..
Bo jak mam zapłacić 200zl za wizytę i za tydzień znów 200 bo przyjdę już z wynikami które mi zleci to wole Chociaz
Spróbować przyjść z czymś na pierwsza wizytę 😁

W pierwszej ciąży pamietam ze na pewno
Tsh /ft3/ ft4
I zwiększyli mi od razu euthyrox z 50 na 75...

Któraś już po krwi?
 
a który to u Ciebie będzie tydz ciąży jak pójdziesz na usg?
9+5 tc 🤷🏻‍♀️ Trochę późno ale gin z która miałam konsultacje twierdzi, że wcześniej nie ma sensu... choć teraz mam 5+2 tc... no ale później lecimy do tej Grecji i wracam 17.08.... przed wyjazdem już nie pójdę, mogłabym iść od razu po ale mi gin wpisała w system 10-dniowa kwarantanna po powrocie 😤😤😤 Także tak czy siak wychodzi mi termin na 02.09, a już jestem zapisana na ten termin do takiej innej gin, którą chce żeby mi prowadziła ciąże bo jest świetna, także już poczekam na wizytę u niej...

A wy w którym tyg ciąży idziecie na pierwsze usg?
 
9+5 tc 🤷🏻‍♀️ Trochę późno ale gin z która miałam konsultacje twierdzi, że wcześniej nie ma sensu... choć teraz mam 5+2 tc... no ale później lecimy do tej Grecji i wracam 17.08.... przed wyjazdem już nie pójdę, mogłabym iść od razu po ale mi gin wpisała w system 10-dniowa kwarantanna po powrocie 😤😤😤 Także tak czy siak wychodzi mi termin na 02.09, a już jestem zapisana na ten termin do takiej innej gin, którą chce żeby mi prowadziła ciąże bo jest świetna, także już poczekam na wizytę u niej...

A wy w którym tyg ciąży idziecie na pierwsze usg?
ja w 7 tyg 😊
 
9+5 tc [emoji2370] Trochę późno ale gin z która miałam konsultacje twierdzi, że wcześniej nie ma sensu... choć teraz mam 5+2 tc... no ale później lecimy do tej Grecji i wracam 17.08.... przed wyjazdem już nie pójdę, mogłabym iść od razu po ale mi gin wpisała w system 10-dniowa kwarantanna po powrocie [emoji36][emoji36][emoji36] Także tak czy siak wychodzi mi termin na 02.09, a już jestem zapisana na ten termin do takiej innej gin, którą chce żeby mi prowadziła ciąże bo jest świetna, także już poczekam na wizytę u niej...

A wy w którym tyg ciąży idziecie na pierwsze usg?
Mi wizyta wypada 6+3 tc. Akurat w przyszly poniedziałek [emoji6]. Nie wiem czy już coś będzie widać czy nie, ale mam nadzieję że jednak już coś zobaczę [emoji7].

Tak w ogóle witam się w ta słoneczna niedzielę. Idę robić obiad bo moje chłopaki czekają wygłodniali [emoji6]
 
reklama
Do góry