reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny, chyba mogę powoli do was dołączyć :) dwie kreseczki wychodziły mi już 4dni przed @ a czemu tak szybko zatestowalam bo miałam dziwna sytuację, cały dzień w domu mnie nie było weszłam a śmierdziało mi smażona cebulką i się śmiałam że cos nie tak z zapachem :p zrobiłam test i wyszły dwie kreseczki oczywiście jedna była jasna, według apki dziś mam 4t+7d, pierwsza wizytę u gin będę miała w 6t+3d czyli 12.08 na NFZ, dodam że mam już dwie córeczki 8 i 6 lat, staraliśmy się z mężem 11 cykli i jak już odpuściłam i, stwierdziłam że pierniczę to i zacznę spowrotem brać tabletki to nagle pyklo :) terminy mam różne 5-7.04 ale raczej 7.04. Warto zrobić taka listę mamy kwietniowe 2021 i najwyżej dopisywać kolejne mamusie
 
[/QUOTE]
Hej dziewczyny, chyba mogę powoli do was dołączyć :) dwie kreseczki wychodziły mi już 4dni przed @ a czemu tak szybko zatestowalam bo miałam dziwna sytuację, cały dzień w domu mnie nie było weszłam a śmierdziało mi smażona cebulką i się śmiałam że cos nie tak z zapachem :p zrobiłam test i wyszły dwie kreseczki oczywiście jedna była jasna, według apki dziś mam 4t+7d, pierwsza wizytę u gin będę miała w 6t+3d czyli 12.08 na NFZ, dodam że mam już dwie córeczki 8 i 6 lat, staraliśmy się z mężem 11 cykli i jak już odpuściłam i, stwierdziłam że pierniczę to i zacznę spowrotem brać tabletki to nagle pyklo :) terminy mam różne 5-7.04 ale raczej 7.04. Warto zrobić taka listę mamy kwietniowe 2021 i najwyżej dopisywać kolejne mamusie
Super praktycznie ten sam termin ja mam 4+5,gratuluje😍
 

Super praktycznie ten sam termin ja mam 4+5,gratuluje[emoji7][/QUOTE]Lista już jest, tylko w innym poście.
 
reklama
Do góry