reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

No u mnie tak pisalo na appce ze powolutku zaczyna lozysko przejmowac,wiesz ja mysle ze to takie powolny proces,dlatego czujemy sie troszke lepiej z kazdym dniem.watpie zeby boom 12 tydzien i zero objawow;)

Ja jestem dzisiaj w 12+0 wg usg i nie było boom brak objawów :) nawet lekko mnie mdli dzisiaj


Ja wam zazdroszcze tego aptetytu i smakow. Ja jem po trochu i to tylko chlrb z maslem albo grejfruta po wszystkim mnie mdli wszystko tak strasznie smierdzi ja jestem juz wyjonczona plakac mi sie chce.

Dziewczyny kiedy bedziecie robic wyprawke dla malucha? Od ktorego tyg?

Ja już mam wózek, huśtawkę, łóżeczko, przewijak, kokon i ochraniacz do łóżeczka w jeznym wzorze :) poza tym kuzynka będzie miała dla mnie jakieś rzeczy po swoich dzieciach, ale nie wiem jeszcze dokładnie co.
 
reklama
Mnie te leki od tarczycy wykończą 😫 budze sie glodna, zjadłabym niedźwiedzia wraz z futrem, ale nie. Musze czekac godzine, a w brzuchu tak burczy, że sąsiedzi z 4 piętra słyszą 😫
A ja nie mam problemu od kiedy mam tabletki przy łóżku i wodę i jak się przebudzę nad ranem to juz biorę tabletkę i śpię dalej :) Później po wstaniu mogę jesc od razu.
 
Hejo dziewczyny, my po prenatalnych, dzidzia super rośnie, ruszała się,machała rączkami nóżkami, termin się zmienił na 3 kwietnia dzidzia nadrobiła 2dni znowu 😱 płci powiedział że nie widzi że zaprasza w 16tyg(usg płatne) hehe więc pewnie dlatego nawet by nie powiedział bo to za darmo bylo🤣położna też mi mówiła że za dwa tyg powinny się hormony uspokoić, no i dziewczyny mierzyła serce, pierwsze co to pomyślałam o was 🤣🤣no i bylo175,powiedziała że super, czytam was ale nie mam czasu pisać bo nie będę siedziała na tel przy gościach, więc miłego weekendu😍😍
 

Załączniki

  • IMG_20200912_161750.jpg
    IMG_20200912_161750.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 77
  • IMG_20200912_161732.jpg
    IMG_20200912_161732.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 75
Ahh skąd ja to znam 😊 ja przez 3 lata pracy nie mogłam wziąć urlopu w sierpniu bo wszystkie madki w zespole musiały brać akurat urlop w sierpniu bo żłobki były zamknięte... i co z tego, że mam w sierpniu urodziny i chciałabym je spędzić w jakimś fajnym miejscu, to nie... madki z bąbelkami zawsze mają pierwszeństwo :p dopiero w tym roku mi się udało mi się wyjechać na urodziny bo madki zmieniły prace 🤣 uważam, że to nie fair. Ta sama sytuacja ze świetami Bożego Narodzenia... Raz można, ale na kilka lat blokować sierpień czy grudzień z powodu żłobka?! I co najlepsze z nimi nigdy nie było dyskusji. Biorą urlop w tym terminie i koniec kropka 🤷🏻‍♀️ Na szczęście już mnie ten problem nie będzie dotyczył 🤪
U mnie w pracy jest tak laska,.ona w styczniu zastrzega urlop na lipiec, swieta bo ona wyjeżdża z córką (córka poszla we wrzesniu dp liceum), rok w rok jest dyktatorem!
 
Dziewczyny czy wy tez macie takie straszne mdlosci? Ja funkcjonowac normalnie nie moge. Nie jem niedobrze zjem jeszcze gorzej. W brzuchu pali cholernie wszystko strasznie smierdzi nawet zapach mojego faceta juz mi przeszkadza [emoji24] juz mysle ze ze mna jest cos nie tak albo sobie cos wkrecam a to dopiero 8 tydzien [emoji24]
Też mam takie mdłości a już 11+2 i też nie wiem czy lepiej jeść czy może nie. No i nie smakuje mi nic do picia ani herbata ani soki jedynie ciepła przygotowana woda 😔 czekam z utęsknieniem dnia kiedy to minie blee
 
Hejo dziewczyny, my po prenatalnych, dzidzia super rośnie, ruszała się,machała rączkami nóżkami, termin się zmienił na 3 kwietnia dzidzia nadrobiła 2dni znowu 😱 płci powiedział że nie widzi że zaprasza w 16tyg(usg płatne) hehe więc pewnie dlatego nawet by nie powiedział bo to za darmo bylo🤣położna też mi mówiła że za dwa tyg powinny się hormony uspokoić, no i dziewczyny mierzyła serce, pierwsze co to pomyślałam o was 🤣🤣no i bylo175,powiedziała że super, czytam was ale nie mam czasu pisać bo nie będę siedziała na tel przy gościach, więc miłego weekendu😍😍
Ale wspaniała wiadomość w dzisiejszym dniu! Bardzo dobre FHR i Dzidzia❤ rośnie! Gratuluje, na pewno masz dzis mega humor 😍.
 
reklama
Do góry