reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Hej, przeprowadzka ogarnięta, śpimy już w domu i teraz to naprawdę odpoczywamy 😊😊😊 cisza, spokój, ogród, piękna pogoda...po prostu żyć nie umierać 😁😁😁😆 oczywiście zanim wypakujemy wszystkie kartony to pewnie jeszcze z tydzień minie 🙈🙈🙈😂 ale to i tak bez porównania z mieszkaniem w bloku 😉😉😁 wg mamy teraz dwie łazienki, więc wreszcie nie wchodzimy sobie w paradę 🙈🙈😂😂😂
Ooo, nas czeka przeprowadzka pod koniec września, tyle że my z kawalerki do własnego 3-pokojowego mieszkania w bloku. Też byśmy kiedyś chcieli dom. :)
 
reklama
Dziewczyny a jak u Was z piciem kawy? Ja przyznam że zanim zaszlam w ciąże piłam kolo 3 dziennie z tego przynajmniej jedna fusiastą. Teraz ograniczyłam do jednej dziennie rozpuszczalnej albo 3w1.

Wcześniej tez paliłam papierosy i bałam sie ze bedzie ciezko rzucic ale dzięki mdloscią od półtora tygodnia już nie pale wogole 😊
Ja pije jedna rozpudzczalna dziennie,smakuje mi kawa,moze dlatego ze nie jest slodka
 
reklama
Ja kawy nie pije teraz bo nie mam na nią ochoty.
Chcialam tak zapobiegawczo sok z żurawiny pic i nie mogę go przełknąć. Sama woda tylko wchodzi bez problemu.
Tez będę miała przeprowadzkę w ciąży. Trzecia ciąża i trzecia przeprowadzka bo zawsze trzeba się za czymś większym rozglądać. Teraz to już na 100% ostatni raz.

U nas było zawsze tak, że co dziecko to nowe mieszkanie. Dwa lata temu kupiliśmy dom, a dziecko dopiero teraz. Według naszego planu trochę za późno. Czyżby czekała nas przeprowadzka? [emoji23] ogólnie to ja się cały czas za czymś rozglądam, ale nie ma dosłownie nic na tej naszej wiosce. Dziewczyny moje będą miały razem pokój, mała dzidzia osobno. Nie wiem jak się dziewczyny zgodzą, bo cały czas są kłótnie wieczorami jak śpią razem. Młodsza lubi pogadać i pośpiewać w łóżku, a starszej to przeszkadza.



Ja po wizycie. Jest dzidzia 1 cm i [emoji813] [emoji4]

Jaka kruszynka [emoji846] gratulacje
 
Do góry