reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Mi z końcem października też kończy się umowa, która była moją 3 umową na czas określony. Szef złożył wniosek o kontynuację na czas nieokreślony no ale... Niestety COVID namieszał, wszędzie cięcia itd. i tak naprawdę wszystko zależy od zarządu. Tak więc jeśli nie zostanie mi przedłużona umowa w normalnym trybie, to muszę w październiku wziąć od lekarza zaświadczenie o ciąży i przedłożyć je pracodawcy. Wtedy umowa z mocy prawa zostaje przedłużona do dnia porodu.
 
reklama
Jeśli umowa jest na czas określony do czasu aż będziesz mieć skończone 3 miesiące ciąży, to umowa przedłuża ci się automatycznie do czasu porodu.
umowe ma do konca lutego wiec git.łudze się ze moze mi przedłużą tą umowę na czas nieokreslony poza tym sa inne czynniki przy których musze trzymac reke na pulsie.Teraz liczy sie dobra strategia😉Tylko zeby sily i cierpliwosci starczylo
 
umowe ma do konca lutego wiec git.łudze się ze moze mi przedłużą tą umowę na czas nieokreslony poza tym sa inne czynniki przy których musze trzymac reke na pulsie.Teraz liczy sie dobra strategia😉Tylko zeby sily i cierpliwosci starczylo
3 m-ce mija mi w październiku. Jak bede robic pewne ruchy tez chce byc spokojna o dziecko
 
Hej, przeprowadzka ogarnięta, śpimy już w domu i teraz to naprawdę odpoczywamy 😊😊😊 cisza, spokój, ogród, piękna pogoda...po prostu żyć nie umierać 😁😁😁😆 oczywiście zanim wypakujemy wszystkie kartony to pewnie jeszcze z tydzień minie 🙈🙈🙈😂 ale to i tak bez porównania z mieszkaniem w bloku 😉😉😁 wg mamy teraz dwie łazienki, więc wreszcie nie wchodzimy sobie w paradę 🙈🙈😂😂😂
Dom to jednak dom 😊 ja całe życie w domu, teraz też mieszkamy w domu, mega się cieszę, że nie będę miała problemu np. z wyborem wózka, że musi być super turbo lekki żebym mogła go znosić z piętra, bo w naszym przypadku to jest totalnie bez różnicy. Poza tym tyle miejsca, ogród... nic tylko mieć gromadkę bąbelków 🙈
 
Dom to jednak dom 😊 ja całe życie w domu, teraz też mieszkamy w domu, mega się cieszę, że nie będę miała problemu np. z wyborem wózka, że musi być super turbo lekki żebym mogła go znosić z piętra, bo w naszym przypadku to jest totalnie bez różnicy. Poza tym tyle miejsca, ogród... nic tylko mieć gromadkę bąbelków 🙈
My również mieszkamy w domku z dużym podwórkiem i ogrodem tam mamy kącik dla bobika , rok mieszkaliśmy w bloku w mieście i jednak to nie dla nas ale fajnie tak przeżyć mieć porównanie jak się żyje w blokach a jak na wsi , wszystko ma swoje plusy i minusy :)
 
Już niedługo będzie 13 tydz.i idz na L4.😘

Ja dziś też zła jestem na mojego zastępcę, narobił kaszany, że w piatek muszę stanąć ramię w ramię z swoimi pracownikami i im pomagac, bo tamten urlopów poudzielał, ze nie ma polowy zespołu w tym także tegoż zastępcy 🤬! Niech tylko wróci do pracy 😼😤.
Ech.....chyba tak zrobię😊 A ty tez masz extraśnie😛 Kota nie ma i myszy charcują. Oszalec mozna
 
Ja też mam kiepską sytuację w pracy, mam umowę do końca grudnia więc o ciąży muszę powiedzieć bo do grudnia nie zdolam jej ukryć. Wiem że muszą umowę mi przedłużyć do porodu i potem należy mi się macierzynski ale mi zależy na tej pracy. Chciałabym do niej wrócić po macierzynskim. Boję się że nie dają mi takiej szansy 😪 o L4 narazie mogę zapomnieć bo wtedy na pewno mi jej nie dają
No właśnie tak podobnie mam. Tylko ze w mojej pracy od ostanich trzech lat nikt dluzej nie wytrzymał niz 1,5 roku. Ja czekam do pazdziernika i jak beda mnie wiedzac o ciazy dalej tak eksploatować....spadam. A gwarancji nie masz zadnej,obiecają Ci przedłużenie zebys na L4 nie szla a potem powiedza sorry nie pyklo...Obserwuj i nie daj się:)
 
Mi z końcem października też kończy się umowa, która była moją 3 umową na czas określony. Szef złożył wniosek o kontynuację na czas nieokreślony no ale... Niestety COVID namieszał, wszędzie cięcia itd. i tak naprawdę wszystko zależy od zarządu. Tak więc jeśli nie zostanie mi przedłużona umowa w normalnym trybie, to muszę w październiku wziąć od lekarza zaświadczenie o ciąży i przedłożyć je pracodawcy. Wtedy umowa z mocy prawa zostaje przedłużona do dnia porodu.
Ja wzielam zaswiadczenie. Jak cos glejt na, stól
 
reklama
Do góry