reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja to weteranka. Na forum jestem od 2008, ale po urodzeniu dzieci wiadomo wycisza sie aktywność, chociaż styczniówki 2011 dalej się spotykają. Czytam, ale nadrabiać Was cięzko i każdej z osobna odpisać.
Za dużo się stresują te dziewczyny co kupiłu detektor tętna. proponuje zwrócić sprzedawcy, zbędny wydatek. Spokój tylko na chwilę i na nowo schizowanie.
Ja żadnych objawów nie mam i czasem się zastanawiam czy ja aby na pewno w tej ciąży jestem, ale nie schizuję tak jak Wy a tu coś zabolało, a tam coś pstryknęło. Same się nakręcacie.

Ja detektor zwracam.

Dziewczyny a wasza rodzina juz wie ze jestescie w ciąży?
U mnie narazie wiedzą tylko rodzice, tesciowa i szwagierka z mężem.
Wie Mama i Maż, po prenatalnych ❤powiem Siostrze i Tacie. A i muszę w pracy się zapowiedzieć , bo coraz bardziej sie męczę juz przy komputerze mimo ze w domu.
 
Jesteśmy już po wizycie!😘 U nas wszystko ok, lekarz wykluczył wady genetyczne. Jutro mamy wizytę u lekarza to znowu się zobaczymy😍 Co do płci lekarz nam nie powiedział nic bo stwierdził, ze jest za wcześnie, dopiero gdzieś ok 16 tyg, ale moim przyjaciółkom mówił już na pierwszym prenatalnych wiec ciekawe 😁 Ale grunt, ze zdrowe ❤ 😍 Na zdjęciu 3D nasz 6,20 cm maluszek😘
No rewelacja po prostu 🤩 Super bardzo sie cieszę
 
reklama
Do góry