reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Mam trochę dziwne pytanie, Dziewczny jak w ciąży miejcie włosy. Ja mam problemy z kregosłupem, wiec nie mogę nachylać się nad wanną, wiec na macie do ćwiczeń (zwiniętej) klekalam przed wanna, no ale teraz się staje trudniejsze i coraz bardziej meczace z uwagi na to, ze uważam na brzuch, kręgosłup, to lezalam na cyckach, jednak to do przyjemność nie należy 😜, zatem jak?
Włosy mam do ramion, long bob.
Ja myję w trakcie brania prysznica ale jak stać mi się nie chce to na siedząco myje xD
 
Dzidziu ja też myje tylko podczas prysznica, ostatnio to jeszcze rzadziej myje bo nie prostuje chce żeby się zregenerowały bo są słabe przez blond, wogole korci mnie żeby przyciemnić i nie męczyć się z tym blondem, czy którąś z was też boli kręgosłup? Mnie ból lędźwi i boków to aż w nocy budzi, muszę się do fizjo zapisać..
 
@Dzidziu ja właśnie pochłaniam kanapki z pastą jajeczną z awokado 🤤 wchodzi bardzo dobrze 😃
oj, jajko z zwokado to dobre jest? Nie za ciężkie? Ja mam chyba jakąś nietolerancję awokado, bo co zjem, to mam taki ból brzucha, że raz w szpitalu wylądowałam. Może dlatego to połączenie mi nie pasuje :D

@Dzidziu wstyd się przyznać, ale u mnie w domu głównie chłop gotuje, a odkąd mamy thermomixa to już wogole i właśnie też się jakiś czas temu wkręcił w chleb i bułki 😉

Na zakwasie robicie? Ja zabiłam jakiś czas temmu swój zakwas, bo za długo stał w lodówce i jakoś nie mam motywacji żeby zrobić nowy. Nie wychodzą mi chleby na zakwasie. Masz jakiś fajny przepis?
 
oj, jajko z zwokado to dobre jest? Nie za ciężkie? Ja mam chyba jakąś nietolerancję awokado, bo co zjem, to mam taki ból brzucha, że raz w szpitalu wylądowałam. Może dlatego to połączenie mi nie pasuje :D



Na zakwasie robicie? Ja zabiłam jakiś czas temmu swój zakwas, bo za długo stał w lodówce i jakoś nie mam motywacji żeby zrobić nowy. Nie wychodzą mi chleby na zakwasie. Masz jakiś fajny przepis?
Chleb moja Sis mi sprezentowała, dba by zakwas sie nie przeterminował, faktycznie nie może za długo stać nawet w lodówce.
Poproszę Ją o przepis, bo jest prosty!
 
reklama
@Dzidziu @Loli05 3 lata chłop mnie męczył o tego thermomixa, a ja byłam przeciwna, ale jak się młoda urodziła to stwierdziłam, że to będzie super opcja na rozszerzanie jej diety - papki, zupki itd i co? Ona miała gdzieś cokolwiek nie zrobiłam i jadła tylko słoiczki 😂 Nie powiem na ile sposobów jej jabłko w tym robiłam, a ona tylko jabłko z tubki jadła 😂 Ale faktycznie jestem z niego zadowolona, bo jemy różnorodniej i więcej warzyw :) Mąż potrafi pół dnia przy nim stać i coś kombinować, a ja robię w nim likiery i drinki 😂

@Tulcia na USG prenatalnym mają zazwyczaj wypasiony sprzęt, na którym widać jak coś jest nie tak. Ja wtedy myślałam, że najpierw idę do lekarza, robię USG i idę na krew, a okazało się, że krew miałam zrobić wcześniej i jak się zapytałam podczas USG czy mam jeszcze zrobić to lekarz sam stwierdził, że to już nie ma sensu i że z US wszystko jest ok. A i mi na pierwszym prenatalnym potwierdził płeć i powiedział, że może mi dać zaświadczenie nawet, że będzie dziewczynka ;)

@magnolia1505 hmm mi zawsze pasowało albo pasta z jajkiem i awokado albo jajko z makrelą wędzoną - nie miałam nigdy problemów :) Ale np ja nie toleruję nasion chia - mnie zawsze po nich boli brzuch.
 
Do góry