reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny mam pytanie. Jutro jadę oddać krew i mocz do badań, no i teraz jak mi się wstanie w nocy to ten mocz łapać? Czy dopiero rano? Dzisiaj też kocie obudziło po 4, bo piłeczkę ping-pongową znalazła :p no i trzeba było z wc skorzystać.
 
Dziewczyny mam pytanie. Jutro jadę oddać krew i mocz do badań, no i teraz jak mi się wstanie w nocy to ten mocz łapać? Czy dopiero rano? Dzisiaj też kocie obudziło po 4, bo piłeczkę ping-pongową znalazła :p no i trzeba było z wc skorzystać.
Ja dzisiaj właśnie robiłam badania w tym mocz i łapałam go do pojemniczka o 4:30, bo już dłużej nie mogłam wytrzymać 😂 a w laboratorium byłam o 8:00.
 
Od wczoraj tak mnie bolą lędźwie że nie wiem czy siedzieć czy leżeć, w jakiej pozycji. Coś okropnego. W dodatku noc kiepska bo mój niespełna dwulatek słabo spał. Za to śpi do teraz, a normalnie wstaje o 7. Wczoraj mężowi mówiłam że chciałabym żeby już był kwiecień, urodzić i mieć z głowy ciàże. Z synem czułam się doskonale, dopiero przy ok 30tc już miałam dosyć ciąży, ale to przez problemy z szyjką. A teraz? Co chwile mi coś, jak nie mdłości to boli, to strzyka, to drażni, to śmierdzi.. Masakra
 
Dziewczyny mam pytanie. Jutro jadę oddać krew i mocz do badań, no i teraz jak mi się wstanie w nocy to ten mocz łapać? Czy dopiero rano? Dzisiaj też kocie obudziło po 4, bo piłeczkę ping-pongową znalazła :p no i trzeba było z wc skorzystać.
Tez mam te problemy. Postaraj się wieczorem mniej pic żeby dotrwać w nocy gdzieś do 5-6 godziny. A jak już nie będziesz mogła wytrzymać no to musisz łapać do pojemniczka tylko wtedy jeśli do oddania do laboratorium ma minąć 2-3 godziny to włóż do do lodowki koniecznie. No i jedz oddać jak najwcześniej.
 
Ja dzis tez slaba noc,syn spal ze mna bo smarki ma wiec chcialam go obserwowac i naszprycowalam czy mialam alr sie wiercil i smarkal ehh.musi isc do szkoly,boje sie ze go wysla do domu i wtedy 10 dni w domu musi siedziec chyba ze zrobie mu test ma covid i bedzie negatyw
 
Dziewczyny mam pytanie. Jutro jadę oddać krew i mocz do badań, no i teraz jak mi się wstanie w nocy to ten mocz łapać? Czy dopiero rano? Dzisiaj też kocie obudziło po 4, bo piłeczkę ping-pongową znalazła :p no i trzeba było z wc skorzystać.
Ja siusiu robiłam o 4... A łapałam o 7.00 i tak pojechałam i oddałam....
 
Jejkuuu ja juz nie mogę doczekać się 2 bobasa a to jeszcze ponad pol roku 😅😅😅😅 a ja już bym chciała tego maluszka tutaj 😅😅😅 albo chociaz znać płeć i kompletować wyprawkę 😅😅😅. Mozecie sie smiac ale mam pudełko w szafie dla maluszka i sa tam rozowe ubranka hehehehe dla chlopczyka nie kupuje bo mam caly strych 😅😅😅 i powiem Wam kupowanie po troszku od początku jest o wiele przyjemniejsze niz kupowanie naraz wszystkiego 🥰 nawet ostatnio kupilam poduszke do karmienia :) kupuje tez neutralne ubranka narazie powstrzymuje sie do minimum z różowymi ale nieraz sie nie da tylko ze mam rodzeństwo przed założeniem rodzin i w razie co kiedys je obdaruje 😅
 
reklama
Jejkuuu ja juz nie mogę doczekać się 2 bobasa a to jeszcze ponad pol roku 😅😅😅😅 a ja już bym chciała tego maluszka tutaj 😅😅😅 albo chociaz znać płeć i kompletować wyprawkę 😅😅😅. Mozecie sie smiac ale mam pudełko w szafie dla maluszka i sa tam rozowe ubranka hehehehe dla chlopczyka nie kupuje bo mam caly strych 😅😅😅 i powiem Wam kupowanie po troszku od początku jest o wiele przyjemniejsze niz kupowanie naraz wszystkiego 🥰 nawet ostatnio kupilam poduszke do karmienia :)
Ja dopóki nie zacznę 3 trymestru nie kupuje nic....
 
Do góry