reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny niestety i ja muszę się pożegnać.
Wczoraj zaczęłam plamić co w żadnej ciąży mi się nie zdarzało. Myślałam , że przejdzie i to chwilowe bo powinnam mieć miesiączkę w tym terminie, ale dzisiaj rano jeszcze większe plamienie i skrzep krwi. Pojechałam na IP i niestety na USG nie było widać dalej zarodka, pęcherzyk o nieregularnych kształtach, puste jajo i początki poronienia. Lekarz powiedział, że albo zostaje w szpitalu i farmakologicznie oczyszczam się albo idę do domu i czekam na rozwój wydarzeń i mam iść za parę dni do lekarza na kontrolę czy wszystko się w porządku. Pojechałam do domu. Wzięłam 2 dni urlopu.
 
reklama
Ja dopóki nie zacznę 3 trymestru nie kupuje nic....
Ja też na koniec kupowałam, jedynie po połówkowych jakieś tam body jak było wiadomo płeć, teraz też się wstrzymuje bo najmniejsze ciuszki mam po moim synku i sa neutralne więc jak coś dziewczynka też je będzie nosic jedynie jakieś leginsiki czy coś dokupię, dla małego odkupiłam dwa wory po kimś w idealnym stanie za grosze bo przecież takie małe ani się nie brudzi ani nie zniszczy tylko wyrośnie w chwilę.. teraz też tak będę szukała..
 
Dziewczyny niestety i ja muszę się pożegnać.
Wczoraj zaczęłam plamić co w żadnej ciąży mi się nie zdarzało. Myślałam , że przejdzie i to chwilowe bo powinnam mieć miesiączkę w tym terminie, ale dzisiaj rano jeszcze większe plamienie i skrzep krwi. Pojechałam na IP i niestety na USG nie było widać dalej zarodka, pęcherzyk o nieregularnych kształtach, puste jajo i początki poronienia. Lekarz powiedział, że albo zostaje w szpitalu i farmakologicznie oczyszczam się albo idę do domu i czekam na rozwój wydarzeń i mam iść za parę dni do lekarza na kontrolę czy wszystko się w porządku. Pojechałam do domu. Wzięłam 2 dni urlopu.
Ojej przykro mi, ale to byłaś w pierwszych tygodniach? Trzymaj się, przytulam 😥
 
Dziewczyny niestety i ja muszę się pożegnać.
Wczoraj zaczęłam plamić co w żadnej ciąży mi się nie zdarzało. Myślałam , że przejdzie i to chwilowe bo powinnam mieć miesiączkę w tym terminie, ale dzisiaj rano jeszcze większe plamienie i skrzep krwi. Pojechałam na IP i niestety na USG nie było widać dalej zarodka, pęcherzyk o nieregularnych kształtach, puste jajo i początki poronienia. Lekarz powiedział, że albo zostaje w szpitalu i farmakologicznie oczyszczam się albo idę do domu i czekam na rozwój wydarzeń i mam iść za parę dni do lekarza na kontrolę czy wszystko się w porządku. Pojechałam do domu. Wzięłam 2 dni urlopu.
Bardzo mi przykro kochana , trzymaj się :[emoji17][emoji17][emoji8]
 
Dzidziu ja też myje tylko podczas prysznica, ostatnio to jeszcze rzadziej myje bo nie prostuje chce żeby się zregenerowały bo są słabe przez blond, wogole korci mnie żeby przyciemnić i nie męczyć się z tym blondem, czy którąś z was też boli kręgosłup? Mnie ból lędźwi i boków to aż w nocy budzi, muszę się do fizjo zapisać..
Tak! Bardzo mnie boli odcinek ledzwiowy😥 a nigdy nie mialam problemow z kregoslupem🙈
 
@Mama2018mama ja ciuchów nie kupuję, bo mam nadzieję, że będzie córka i wtedy mam ciuchów na co najmniej 3 dzieci 😂 cała rodzina ma fioła na punkcie ciuchów ;) ale za to kupiłam książki dla maluszka, pomimo tego, że tego też jest nadmiar bo z kolei na punkcie ksiązek ja mam fioła ;)

@zielona2909 bardzo mi przykro :(
 
reklama
Jejkuuu ja juz nie mogę doczekać się 2 bobasa a to jeszcze ponad pol roku 😅😅😅😅 a ja już bym chciała tego maluszka tutaj 😅😅😅 albo chociaz znać płeć i kompletować wyprawkę 😅😅😅. Mozecie sie smiac ale mam pudełko w szafie dla maluszka i sa tam rozowe ubranka hehehehe dla chlopczyka nie kupuje bo mam caly strych 😅😅😅 i powiem Wam kupowanie po troszku od początku jest o wiele przyjemniejsze niz kupowanie naraz wszystkiego 🥰 nawet ostatnio kupilam poduszke do karmienia :) kupuje tez neutralne ubranka narazie powstrzymuje sie do minimum z różowymi ale nieraz sie nie da tylko ze mam rodzeństwo przed założeniem rodzin i w razie co kiedys je obdaruje 😅
To ja też tak mam, już jestem tak nakręcona, że chciałabym żeby maleństwo było już z nami ❤️ Ta ciąża jest dla mnie taka stresująca, tym bardziej że to moja pierwsza 😋
Ale wyprawkę myśle, że zacznę kompletować po połówkowym albo na początku 2021 😊
 
Do góry