reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja większość rzeczy wyprawkowych mam po synu. Ciuchy poszły w obieg, ale myślę że wrócą. Wiadomo że kupię coś nowego, ale to jak już poznam płeć :)

Temat rozstępów.. Nawet najlepsze kremy nie pomogą na rozstępy, poprostu jak się mają zrobić to zrobią. To zależy od skóry. Po pierwszej ciąży mam małe wysoko na udach.
 
reklama
A jak to jest z rozstępami w ciąży? Już można i powinno się coś stosować na brzuch i piersi? Stosujecie? Stosowałyście w poprzednich ciążach? Jak efekty?

Ja wiem, że skończę cała w rozstępach.. Mam je wszędzie, co najlepsze nigdy nie widać jak się robią, w sensie nigdy nie są różowe, pojawiają się nagle biale, a z nimi niewiele da się zrobić. Nogi szczotkuje na sucho, a tak to zaczęłam smarować się po prostu balsmamem nawilżający - z lenistwa nigdy tego nie robię, więc może dawka nawilżenia je troszkę zmniejszy.
 
Ja po córce i siostrze miałam tyle ubrań, że mogłabym z 20 dzieci ubrac.. po 3 poronieniu rozdałam wszystko za darmo potrzebującym. Teraz jak poznam płeć, to będzie mi sprawiać przyjemność kompletowanie wyprawki :)
Za równy tydzień wizyta u mojego ginekologa prowadzącego, a za dwa badanie prenatalne.
Mam dzisiaj według OM 11+6, a według usg 10+6, ;)
Pochwale się, a raczej pożale..
Moja prawie 4latka chodziła i mi tylko marudziła, że chce już iść do przedszkola, to stwierdziłam, że spróbuje zadzwonić i zapytać (byłam pewna, ze juz za późno, żeby sie dostała), a tu się okazalo, że może przyjść od poniedziałku pierwszy dzień.. normalnie moja córka szczęśliwa , a ja płakać zaczelam, że moja malutka idzie do przedszkola (czułam sie jak wariatka :D).. zobaczymy czy w poniedziałek będzie miała taki sam entuzjazm :D
Od kilku dni moim śniadaniem i kolacją jest wek z serem :D
Powiedzenia dzisiaj na wizytach :)

Kurde jak zacznę tutaj pisać, to zawsze mi tak dużo wychodzi, że aż mi głupio :D
 
Ja w ogóle w okresie dojrzewania juz mialam rozstępy na lydkach, udach, biodrach, piersiach, a w ciąży z córką tylko się powiększyły. Do tego cały brzuch w rozstepach. Tutaj dodaje zdjęcie jaki miałam w 34tygodniu, w 40 duzo gorzej to wyglądało. Teraz sa wszedzie po prostu białe :)
 

Załączniki

  • Screenshot_20200917-112633_Messenger.jpg
    Screenshot_20200917-112633_Messenger.jpg
    208 KB · Wyświetleń: 60
Ja po córce i siostrze miałam tyle ubrań, że mogłabym z 20 dzieci ubrac.. po 3 poronieniu rozdałam wszystko za darmo potrzebującym. Teraz jak poznam płeć, to będzie mi sprawiać przyjemność kompletowanie wyprawki :)
Za równy tydzień wizyta u mojego ginekologa prowadzącego, a za dwa badanie prenatalne.
Mam dzisiaj według OM 11+6, a według usg 10+6, ;)
Pochwale się, a raczej pożale..
Moja prawie 4latka chodziła i mi tylko marudziła, że chce już iść do przedszkola, to stwierdziłam, że spróbuje zadzwonić i zapytać (byłam pewna, ze juz za późno, żeby sie dostała), a tu się okazalo, że może przyjść od poniedziałku pierwszy dzień.. normalnie moja córka szczęśliwa , a ja płakać zaczelam, że moja malutka idzie do przedszkola (czułam sie jak wariatka :D).. zobaczymy czy w poniedziałek będzie miała taki sam entuzjazm :D
Od kilku dni moim śniadaniem i kolacją jest wek z serem :D
Powiedzenia dzisiaj na wizytach :)

Kurde jak zacznę tutaj pisać, to zawsze mi tak dużo wychodzi, że aż mi głupio :D
E tam moj ma 2l i9m i własnie siedzi na angielskim w przedszkolu 😀😀😀 zadowolony codziennie rano idzie do przedszkola bo się w domu nudzi jak mops a ja nie lubie mu włączać bajek na zabicie czasu, w dodatku mieszkamy na wsi więc w ladna pogodę cale dnie na dworze a i tak sie nudzi :) wiec przedszkole jest super, ma zabawe z dziećmi rozwoj a do przedszkola mamy 300m :)
 
E tam moj ma 2l i9m i własnie siedzi na angielskim w przedszkolu 😀😀😀 zadowolony codziennie rano idzie do przedszkola bo się w domu nudzi jak mops a ja nie lubie mu włączać bajek na zabicie czasu, w dodatku mieszkamy na wsi więc w ladna pogodę cale dnie na dworze a i tak sie nudzi :) wiec przedszkole jest super, ma zabawe z dziećmi rozwoj a do przedszkola mamy 300m :)
Ja tez mieszkam na wsi :) Do przedszkola ją zapisałam do sasiedniego miasta, zobaczymy jak będzie w poniedziałek. Muszę jechac jej zakupy zrobić, bo mają specjalną liste z artykułami. Np kredki muszą być tej a tej firmy, plastelina to samo.. no i ubrań je musze nakupić, bo tyle ubrań na wyjście to nie ma :D
 
Ja tez mieszkam na wsi :) Do przedszkola ją zapisałam do sasiedniego miasta, zobaczymy jak będzie w poniedziałek. Muszę jechac jej zakupy zrobić, bo mają specjalną liste z artykułami. Np kredki muszą być tej a tej firmy, plastelina to samo.. no i ubrań je musze nakupić, bo tyle ubrań na wyjście to nie ma :D
Taaak to i u nas to samo cała lista była chyba z 23 pozycje 😀😀😀😀 i tez konkretne firmy ale powiem szczerze jestem przeszczesliwa ze tam chodzi bo ja mam trochę wytchnienia a on zabawe z dzieciakami :) oby dalej chciał chodzic u różne nowe słowa i zachowania przynosi z przedszkola :)
Ostatnio np myl wszystkie samochody w domu bo mowil ze sa na nich wirusy i trzeba odkazic, bo Panie odkażają zabawki na koniec lekcji 😅😅😅
 
reklama
Do góry