reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
No niby coś tam jest, ale nie chce mi się wierzyć żeby 7 dni po owulacji i do tego późnym popołudniem wyszła kreska świadczącą o ciąży. Może po prostu wadliwy test, chociaż czuje się inaczej, ale wiadomo jak się chce byc w ciazy to się doszukuję objawów.
Postaram się poczekać do niedzieli, a jak nie wytrzymam to chociaż do soboty rano.
W marcu miałam ciążę biochemiczna, dlatego też podchodzę ostrożnie do tematu. Igraszki były 8,9,10 dc więc szansa jest duża [emoji7]
Daj znać jak zrobisz :-)

Dziewczyny jestem kwietniówką 2020 [emoji173] Trzymam za Was wszystkie kciuki i życzę samych różowych bobasków [emoji1768]
Dziękujemy :-) zdrówka dla maluszka :-)
 
Cześć dziewczyny. Mam nadzieję że też będę kwietniowa 😁 u mnie dopiero 17dc więc za wcześnie na test ,ale w domku mamy 3latka,i co nie co obserwuję swój organizm. To był trochę dziwny cykl, zaczęliśmy się z mężem przytulać od razu po @ i w dniach okoloowulacyjnych,czyli kilka dni temu . Mamy nadzieję że się udało i niebawem zobaczymy dwie kreski , od kilku dni czuję delikatne bóle jak na @ i czuję bardziej mokro, trzymajcie kciuki 🥰
 
Właśnie też tak czułam mokro. Myślałam że już jestem po owulacji, później miałam sporo śluzu i myślałam że to dlatego że nam się udało. A to chyba się okazuje że owulacja się przesunela. Powiem Wam że przed pierwszą ciąża byłam bardziej świadoma swojego organizmu wszystko jak w zegarku. A po porodzie tak się wszystko pozmienialo się nie ogarniam :)
 
Jeszcze nie jestem pewna, bo dzisiaj jest 24dc, ok 9dpo, test 25miu. Na wyschniętym teście widać bardziej tę kreskę, na zdjęciu jest jeszcze mokry.
20200717_091617.jpeg
 
reklama
Do góry