reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Hej. Długo tutaj się nie odzywałam bo traciłam nadzieję że nam się w tym cyklu udało ale wczoraj (9dpo)dostalam takich boleści na dole tzn kłucia jakby szpile mu wbijał i mnóstwo białego mlecznego śluzu że zastanawiam się czy to nowy objaw przed @ po zabiegu hsg czy udało się. Jutro myśle testować w 28dc a @ jeśli się nic nie zmieniło przyjdzie w poniedziałek a jeśli hsg namieszał to może być później z kolei flo pokazuje w środę i bądź tu mądry hehe.

Trzymam kciuki. Pochwal się jutro testem [emoji6]
 
reklama
Jak wam mija dzień? Mi jakoś szybko zleciało... Zakrecilam się trochę w domu i juz byl czas na obiad [emoji33]. Jutro na szczęście nie gotuje- mąż z okazji pozytywnego testu zabiera mnie na obiad na mieście [emoji6] a dziś rano czekały na mnie róże [emoji7]. Widzę że bardzo się cieszy
Ja dzisiaj z rana czułam się dobrze, posprzątałam, zrobilismy większe zakupy, a jak później prasowałam to zaczął mnie brzuch boleć, czuje jakby skurcze czy pulsujący bol jajników, cyce mnie tak bolą jak w dzień @ powinnam @ dostać 29.07 ale możliwe że przyjdzie szybciej przy takich objawach,
 
Hej. Długo tutaj się nie odzywałam bo traciłam nadzieję że nam się w tym cyklu udało ale wczoraj (9dpo)dostalam takich boleści na dole tzn kłucia jakby szpile mu wbijał i mnóstwo białego mlecznego śluzu że zastanawiam się czy to nowy objaw przed @ po zabiegu hsg czy udało się. Jutro myśle testować w 28dc a @ jeśli się nic nie zmieniło przyjdzie w poniedziałek a jeśli hsg namieszał to może być później z kolei flo pokazuje w środę i bądź tu mądry hehe.
Ja mam też różne daty, 3 apki każda inaczej, mam jeszcze 3 testy w domu i jak wstanę i @ nie będzie to zrobię
 
Jak wam mija dzień? Mi jakoś szybko zleciało... Zakrecilam się trochę w domu i juz byl czas na obiad [emoji33]. Jutro na szczęście nie gotuje- mąż z okazji pozytywnego testu zabiera mnie na obiad na mieście [emoji6] a dziś rano czekały na mnie róże [emoji7]. Widzę że bardzo się cieszy
No to cudnie! 😊 życzę wspaniałej jutrzejszej randki 🤩
A u mnie dziś powinien przyjść @ ale nie przyszedł, no i mam nadzieje, że już nie przyjdzie 😋 choć dzisiaj już takie lekkie mdłości mi od rana dokuczają i tak mi się chce spanko, że spałam dzisiaj 3h w ciągu dnia co nigdy mi się nie zdarza 😂 a pod wieczór coś mnie zaczął kłuć prawy jajnik... mam nadzieje, że to nic złego 🤷🏻‍♀️ Jutro rano sobie znowu zatestuje tak z czystej ciekawości 😃
 
Nie mogłam się powstrzymać i pyknelam dzisiaj drugi test. Ten ciemniejszy z dzisiaj, a ten jasny wczoraj [emoji7]Zobacz załącznik 1153684
Gratulacje :-) i udanej randki jutro ;-)


My się wybieramy na kolację w poniedziałek. Dzieci na wakacjach, wyjdziemy gdzieś pierwszy raz od bardzo dawna. Chyba ze mnie wkurzy ;)

Dzisiaj tez miałam dzień w biegu. Wróciłam do domu po paru dniach nieobecności, musiałam zrobić zakupy, bo w lodówce światło. Później wzięłam się za malowanie okien, taki byl plan jak dzieci nie będzie. Powiem wam, ze dość sprawnie poszło, myślałam, że zajmie mi to ze dwa dni. Przy dzieciach pewnie by tak było.

Ostatnio szlam ulica i poczułam zapach grila. Pomyślałam, że chyba bym zjadła taką kiełbasę [emoji87] a ja przecież mięsa nie jem. Oczywiście nie skusiłam się później na nic mięsnego, ale zaskoczyły mnie te myśli.
 
reklama
Do góry