reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Gratulacje 🤩 jedziemy na tym samym wózku i te same terminy widzę 🥰 także witamy na pokładzie
hchyskjok6whd8wy.png

Cieszę się ze trafiłam tutaj do was 🥰 byłaś już u lekarza ? Ja planuje iść w przyszłym tygodniu
 
reklama
Witajcie 😉 jestem tutaj nowa, wczoraj termin @ rano zrobiłam test clearblue wyszedł pozytywny po południu dwa inne drugie kreski mega jasne (załączam zdjęcie) dzisiaj śluz tak jak by różowy ból brzucha czy to normalne ? Martwi mnie ze te kreski takie jasne, może troszkę przesadzam ale to moja pierwsza „chyba” ciąża

jak dla mnie to nie takie jasne😜 moje były takie, ze na zdjeciu by ich juz nie było widać😂 co do plamienia to może być to plamienie implantacyjne, obserwuj się. Na takim etapie to niewiele można zrobić. Ewentualnie jak chcesz to badanie z krwi, potem powtórzone po 2 dniach i będziesz miała odpowiedz czy dobrze przyrasta. Alee zdarza sie, ze kobieta sie załamuje złymi przyrostami, a potem wszystko ok😉 dlatego ja np.chyba nie bede go robiła i postaram sie cierpliwie wytrwać do wizyty i usg
 
jak dla mnie to nie takie jasne😜 moje były takie, ze na zdjeciu by ich juz nie było widać😂 co do plamienia to może być to plamienie implantacyjne, obserwuj się. Na takim etapie to niewiele można zrobić. Ewentualnie jak chcesz to badanie z krwi, potem powtórzone po 2 dniach i będziesz miała odpowiedz czy dobrze przyrasta. Alee zdarza sie, ze kobieta sie załamuje złymi przyrostami, a potem wszystko ok😉 dlatego ja np.chyba nie bede go robiła i postaram sie cierpliwie wytrwać do wizyty i usg
zrobię tak samo jak Ty poczekam spokojnie na USG 😉
 
Witajcie 😉 jestem tutaj nowa, wczoraj termin @ rano zrobiłam test clearblue wyszedł pozytywny po południu dwa inne drugie kreski mega jasne (załączam zdjęcie) dzisiaj śluz tak jak by różowy ból brzucha czy to normalne ? Martwi mnie ze te kreski takie jasne, może troszkę przesadzam ale to moja pierwsza „chyba” ciąża
Gratulacje ⏸ ❣️❣️❣️😊
Jak samopoczucie? I na kiedy wypada Ci termin? I kiedy planujesz iść do lekarza i na usg? 😊
 
Hej dziewczyny.. jutro mam termin miesiaczki u zrobilam dzis beta.. 201.
Myslicie ze ok na tak wczesna ciaze? W srode zrobie jeszcze raz
Pewnie wcześnie wypadła Ci owulacja😉 ja bety co prawda nie robiłam, ale test pozytywny mi wyszedł 5 dni przed terminem miesiączki😉 co prawda blady, ale jednak. Z kolei w 1 ciazy na 50 dzień cyklu byłam u gina i pęcherzyk był jeszcze pusty... a 2 tygodnie pozniej serduszko bilo😉
 
Gratulacje ⏸ ❣️❣️❣️😊
Jak samopoczucie? I na kiedy wypada Ci termin? I kiedy planujesz iść do lekarza i na usg? 😊
samopoczucie ok po za mega bólem piersi nic nie dokucza póki co 😂 według jakiegoś kalkulatora z neta 12 kwiecień ale nie wiem czy to wiarygodne, lekarz w kolejna środę ☺️ ogólnie nam zaskoczyło w pierwszym cyku byłam pewna ze to mało prawdopodobne a jednak wiec test taki szok.. cieszę się bardzo 🥰
A Ty, na kiedy termin ?
 
Jak córa się urodziła to syn miał równe 2lata i1miesiac. Moim zdaniem najlepsza różnica wieku! Dzieciaki są w tym momencie zgrane i bardzo za sobą. Obawiałam się zazdrości ze strony syna ale niepotrzebnie! Rozumial że karmie siostrę i zaraz do niego podejde, ciągle zaglądał do wózka czy łóżeczka sprawdzając czy mała śpi czy nie,podawal pieluszki przy zmianie także na prawdę przeszliśmy to super. Teraz się trochę obawiam bo będzie różnica 6 i 4 lata a córka jest trochę mała zazdrośnica i ma dość trudny charakterek. Ale mam nadzieję że zakochają się w maleństwie jak tylko je poznają 🙂
U mnie podobna różnica bo 21 miesięcy i jestem tego samego zdanua. Obie są za sobą biegają razem jeść chcą razem a jak przychodzą obie do naszego łóżka to się tulą 😍cuda takie małe chociaż oczywiście co jakiś czas jest bitwa o zabawkę 🤷 I jeśli wszystko będzie ok to będzie podobna różnica między drugą a trzecią
 
reklama
samopoczucie ok po za mega bólem piersi nic nie dokucza póki co 😂 według jakiegoś kalkulatora z neta 12 kwiecień ale nie wiem czy to wiarygodne, lekarz w kolejna środę ☺️ ogólnie nam zaskoczyło w pierwszym cyku byłam pewna ze to mało prawdopodobne a jednak wiec test taki szok.. cieszę się bardzo 🥰
A Ty, na kiedy termin ?
No to super! 🤩 ja też mam ból piersi, poza tym ok :) oby tak dalej!
Ja mam termin na 02.04! Akurat na Święta 🙈
 
Do góry