reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Tak, ja się zapisałam właśnie dzisiaj, udało mi się dostać do najlepszego lekarza genetyka w Łodzi, do którego pacjentki z całej Polski przyjeżdzają 🤪 termin wizyty 22.09, także też już nie mogę się doczekać 😊 to będzie wtedy mój 12tc+4d.
A podasz może namiar na tego genetyka? Jak nie dostanę się do tego lekarza w pobliżu mojej miejscowości, to i tak będę musiała jechać do Poznania, Wrocławia lub właśnie Łodzi. W Poznaniu na stronie kliniki jest info, że wszystko trwa 20-30 minut, więc jednak trochę krótko...
 
Też nigdy nie miałam problemów z tarczycą, a po stracie jak lekarz kazał zrobić ogólne badania i w tym tsh to wyszło, że mam podwyższone do 5, dostałam euthyrox, zbiłam tsh w 3 tygodnie do 0,55, więc endo zmniejszyła mi dawkę i teraz jak zaszłam w ciążę zrobiłam znowu tsh i już miałam na początku 3,2, więc okazuje się, że mi po zagnieżdżeni bardzo mocno skacze tsh i znowu mam większą dawkę, w poniedziałek kontrolne badania, więc zobaczę jak to moje tsh wygląda
Ja tez nigdy z tarczyca nie miałam problemów. W tamtym roku straciłam ciąże przy tsh 3.88 lekarz to olał. Teraz zrobiłam zaraz po teście pozytywnym- Mam 2.457.na styk ale idę jutro na 1 wizytę, zobaczę co mi powie (oczywiście inny lekarz)jutro będzie 7+0[emoji173]ciekawa jestem czy będzie coś widac
 
przy cesarce nie, bo na sale operacyjną nie wpuszczają mężów i na sale przedporodową gdzie podlaczaja pod KTG też nie...tak przynajmniej jest w Poznaniu
Ja rodziłam w 2014 w Zabrzu - męża na samą cesarkę nie wpuścili, ale za to był obecny przy KTG i słuchaliśmy serduszka. Pierwszy tez dostał maluszka w objęcia - tylko, ze wtedy musiał o to poprosić :) Ale to była szybka nieplanowana cesarka o 3 w nocy...
Dziewczyny ciekawe co to będzie jak my będziemy na finiszu w tych covidowych czasach :)
 
reklama
Cześć dziewczyny 🌈
Pozwolę sobie dołączyć do Was 😊
Moja pierwsza beta w poniedziałek 25 i dziś 105 także przyrost piękny jak na początek.

Jestem jakoś 2 lub 3 dni po terminie @,więc to dopiero początek 😊 ostatnia @ 13 lipca.

Martwi mnie niski progesteron, bo w poniedziałek wyszedł 12 a dziś 16, ale lekarz napisał, że w normie. Kazał się stawić w poniedziałek do niego więc nie mam pojęcia czy coś zobaczę 😜

Nie nadrobię tylu stron więc zaczynam od teraz haha 😜
 
Do góry